but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bamboo Club

Go down 
+11
vera
mathieu
ilvie
bailey
max
nicolas
caleb
layla
fleur
nate.
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:38 pm

i pewnie zmierzyli do damskiej toalety bo taką ów wybrała bailey, pogrążeni w namiętnym poacłunku ;c
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:39 pm

- nigdzie z tobą nie pójdę - stwierdziła, zaciskając dłoń na dłoni maksa. Nie musiała przecież z nim iść, bo nie byli parą, a tylko sie przyjaźnili, poza tym pijany caleb oznaczał kłopoty, cóż.

jestem ;x
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:40 pm

- chyba przydałaby jej się dawka kofeiny, ale chyba kawa nie wystarczy - prawdę mówiąc na mnie kawa na przykład nie działa, musiałabym chyba wypić dwieście szklanek, aby coś poczuć, ale pewnie wcześniej zapadłabym na coś w rodzaju hiperwitaminozy, ale spowodowane nadmiarem kawy.
Powrót do góry Go down
nate.
nowicjusz
nate.


Liczba postów : 25
Join date : 25/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:41 pm

poczłapał wydusić z siebie % znaczy do klopa poszedł
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:41 pm

- panu już dziękujemy - powiedział do pijanego caleba i chyba żeby go rozzłościć i pokazać mu gdzie jego miejsce pocałował laylę ;x
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:42 pm

-na mnie juz nic nie podziała ta impreza jest na ukończeniu,co cie sprowadza do budapesztu e??
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:43 pm

posadził ją na umywalce, całując namiętnie i rozpinając guzik u jej sponiów, chyba.
Powrót do góry Go down
caleb
tonik
caleb


Liczba postów : 45
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:43 pm

kłamiesz byli parą, w ogóle jak możesz sie do tego nie przyznawac, ;c
- jesteś tego pewna? - mruknął prawie wrzasnął na nią, chwiejąc sie na nogach.
Powrót do góry Go down
nate.
nowicjusz
nate.


Liczba postów : 25
Join date : 25/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:44 pm

wszedł se jak do siebie w końcu ochroniarzem był i co zobaczył ?????
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:44 pm

- w sumie prawo mnie do tego zmusiło, wcale nie jestem zbiegłym więźniem z alkatras, ale w owym orzeczeniu sądu pół mojego niepełnoletniego życia spędzić z ojcem, który tutaj mieszka - uśmiechnęła się nieznacznie mieszając słomką ów drinka.
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:46 pm

nie byli przecież, on tylko o filmach mysli ;c ty kłamiesz, pewnie nawet ją nigdy nie pocałował.
Okej, nie była pewna tego, co gorsza pewnie poszłaby za nim, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest pijany i przyszła tu z maksem, odparła, ze jest pewna, ale głos jej dziwnie zadrżał, smutne.
Powrót do góry Go down
ilvie
off top-uje
ilvie


Liczba postów : 214
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:46 pm

- już nie palę, skarbie. - zachichotała, smyrając go za uchem i ugryzła, również, delikatnie jego małżowinę uszną. - nie musisz mi mówić, ja wiem, że mnie kochasz. - złapała jego twarz w swe dłonie i przyjrzała mu się, po czym zaczęła go namiętnie całować.
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:47 pm

-nie zasnę, bo sie potem nie obudzę. - pomyslała że pewnie jakby się obudziła to gdzies w rowie bez sukenki .wymarzyła sobie teraz miske kolorowych żelków, ale ciocia, nie ta z żylakami , powiedziała jej że mają dużo kalori i w przyszłości będzie wygladac jak słon, albo co gorsza jak dwa.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:48 pm

-więc nie jest tak zle,jesli nie liczyc faktu ze jak narazie budapeszt jest najnudniejszym miejscem w jakim mieszkałam-pociągneła flo za ramie sprawdzając czy ta śpi
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:48 pm

max pewnie przysłuchiwał się ich rozmowie, stukając palcami o oparcie sofy i czekając aż ten cały caleb sobie pójdzie.
Powrót do góry Go down
mathieu
tonik
mathieu


Liczba postów : 80
Join date : 26/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:49 pm

przygryzł jej dolną wargę delikatnie ;c, bo bał się krwi pewnie, tudzież nie był jakimś fanatykiem rozgryzania warg - newermajd. no, więc uśmiechnął się do jej prawego kącika warg - kocham cię, chociaż niesamowicie mnie irytuje twój ojciec, który pewnie karze mi nie dług Cię śledzić - serio, jak ilvie była mała, ojciec kazał mefiu ją śledzić, a ten dostawał za to cukierki
Powrót do góry Go down
caleb
tonik
caleb


Liczba postów : 45
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:49 pm

pierdolisz jak potłuczona, jestes pijana! to co, bo on myśli o filmach i o lajli w wiekszym znaczeniu, pewnie wscieł sie bardzo nawet bardziej niż bardzo! nawet pomyslał o tym by wyrwac jakąś inną laske na oczach layli, ale to nie grało z jego uczuciami, wiec wyrwał jej drinka i zachował sie jak podrzędna panienka z pijackiem burdy - wylał maksowi go na twarz ;c
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:49 pm

podejrzewam że miała całkiem miłą sukienke, ale dobra niech ma te szare rurki. chichocząc w głos od czasu do czasu pomrukiwała mu coś do ucha - weź mnie.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:51 pm

max się wkurzył i to porządnie, bo nikt mu nie będzie wylewał drinków na twarz! wstał więc z miejsca i wziąl caleba za fraki i popchnął go gdzieś tam hen daleko, co nie było trudne, gdyż caleb pewnie ledwo na nogach stał ;x
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:51 pm

ziewnęła zatykając usta dłonią - to fakt, nie jest za ciekawie - szepnęła poprawiając bluzkę, wygładzając jakieś piąte z rzędu nieistniejące zagniecenie.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:52 pm

-jest totalnie nieciekawie jedyny normalny facet jakiego tu znam chce zostac księdzem
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:53 pm

xdd Wkurzyła się teraz na niego, wstała i stwierdziła, ze ma zamiar porozmawiać z nim na zewnątrz. Albo z nimi, byle tylko nie pobili sie w lokalu.
Powrót do góry Go down
caleb
tonik
caleb


Liczba postów : 45
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:53 pm

nie pewnie tylko stał ledwno, ale to nic xd bo on sie jeszcze bardziej wkurzył bo w sumie jakiś tam przydupas lalji nie bedzie na niego rąk podnosił, i etc . roześmiał sie tylko i wyjechał mu z fronta w plecy, powolij zaczynam grac jak japko ;c
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:55 pm

a on mu wcale nie przywalił, bo skoro lajla chciała pogadać z calebem na zewnątrz, to maksiu usiadł z powrotem na sofie i powiedział, że poczeka tu na nią ;x
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 EmptyPon Sty 26, 2009 11:55 pm

-nie fajnie. -skomentowała fakt zostania księdzem owego faceta. -to może postaraj się aby nie został. - uwarzała iz vera miała możilwośc zmienienia przyszłości jakiegoś faceta, z reszta wypadałoby to zrobić bo co fantastyznego jest w służeniu bogu, wg fleur nic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bamboo Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bamboo Club
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Fáklya Club
» Alcatraz Night Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Rozrywka :: Nocą. :: Kluby-
Skocz do: