but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bamboo Club

Go down 
+11
vera
mathieu
ilvie
bailey
max
nicolas
caleb
layla
fleur
nate.
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
mariette
żółw w rakiecie
mariette


Liczba postów : 159
Join date : 21/02/2009
Age : 35

Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 EmptyNie Lut 22, 2009 11:04 pm

- hm, nic nadzwyczajnego - wzruszyła ramionami, czując się ubrana małoklubowo, bo ona tutaj taka grzeczna w spodniach i bluzce i płaszczu, a na parkiecie na wpół nagie, pijane dziewczęta. - to znaczy, hm, głównie to wagaruję - pochwaliła mu się, mieszając słomką w swoim drinku.
Powrót do góry Go down
quentin
nowicjusz
quentin


Liczba postów : 38
Join date : 19/02/2009

Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 EmptyNie Lut 22, 2009 11:08 pm

-wagarujesz?-spytał niezbyt wiedząc o co chodzi-ale w sensie szkolnym czy jakim?-dodał przyglądając się jej a właściwie to jej dekoltowi,który przyznacie sami był całkiem spory a,że znamy kłentina to się wcale nie dziwimy,że tak robi,si?-widziałem ostatnio tego twojego przyjaciela dilera, majka.-dodał
Powrót do góry Go down
mariette
żółw w rakiecie
mariette


Liczba postów : 159
Join date : 21/02/2009
Age : 35

Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 EmptyNie Lut 22, 2009 11:11 pm

- och nie - mruknęła pod nosem, bo dobrze wiedziała, że majk to żaden jej przyjaciel, po prostu włóczył się za nią po całych węgrach, żeby nikt nie zrobił jej krzywdy. teraz czaił się gdzieś przy barze, flirtując z kelnereczką. - w sensie szkolnym - sprostowała. - a istnieją jakieś inne? - zapytała, marszcząc uroczo brwi, przy czym wzięła dużego łyka drinka.
Powrót do góry Go down
quentin
nowicjusz
quentin


Liczba postów : 38
Join date : 19/02/2009

Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 EmptyNie Lut 22, 2009 11:13 pm

-myślę,że istnieją-powiedzial i chyba nie mam na niego wenki bo kompletnie nie wiem co mam pisac i tyle i nic mi nie przychodzi do głowy.sorajs.-może ty mi powiesz czy istnieją?
Powrót do góry Go down
mariette
żółw w rakiecie
mariette


Liczba postów : 159
Join date : 21/02/2009
Age : 35

Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 EmptyNie Lut 22, 2009 11:16 pm

a ja z tej racji nie mam weny też..................
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bamboo Club - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bamboo Club   Bamboo Club - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bamboo Club
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Fáklya Club
» Alcatraz Night Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Rozrywka :: Nocą. :: Kluby-
Skocz do: