but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Deák Square

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:37 pm

- nie zniósł byś tego - stwierdziła z żalem-udawanym w głosie, rzecz jasna, bo to pewnie on zostawia skarpetki na środku pokoju, oraz nie myje po sobie kubka, o nie ;c cóż ona tak robi, znaczy zostawia kubki, nie skarpetki ;c ale on nie połamie jej jak już gruchnie xdd. chichram.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:41 pm

- masz rację. - przyznał jej ową z aprobatą, mrugając ku niej i uśmiechając się lewo kącikowo, wystawiając po owej stronie swe zadbane zęby, jak już w sumie wcześniej zaznaczyłam. w sumie, to nie wiem, czy zostawia te skarpety, bo jak wchodzę do niego do mieszkania, to jest już wysprzątane, przez sprzątaczkę.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:43 pm

odwróciła głowę, serio dotknęło ją to boleśnie, powinien zaprzeczyć, toteż stwierdziła, że się do niego nie odzywa i idzie szukać owe sprzedawcy ciastek, serio ;c zła kobieta.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:49 pm

westchnął głęboko, przewracając oczyma, bo dobrze znał esme i wiedział, że się obraziła, a że najpierw mówił, a później myślał, to nie zdąrzył stwierdzić, że po owych wypowiedzianych słowach się obrazi. - esme. - powiedział, powstrzymując śmiech. odgarnął włosy z jej policzka, delikatnie całując ją w owy.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:52 pm

- zgniatasz mi żebro - roześmiała się, chociaż to poważna sprawa, pewnie to był jeden z tych reakcji u ludzi z obłędem w oczach, ona jednak owego obłędu nie posiadała - co? - spojrzała na niego pytająco, udając, że nie wie o co mu chodzi ;x
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:57 pm

uniósł się w górę, ażeby owego nie złamać,jeszcze! ;c - mówiłem ci, że jesteś bardzo seksowna? - uśmiechnął się szelmowsko, przejeżdżając nosem, po jej policzku, a później również, po jej nosie, jak te twe eskimosy, ;x dodam również, że ich nosy były lodowate. ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:59 pm

eskimosy zmarły, wysłałam Ci zaproszenie na pogrzeb ;c nie przyjechałaś!!
uniósł w górę jej żebro? ;x oja magia. - nie - pokręciła głową, dobra mówił, a ona bezwstydnie kłamała i pewnie teraz będzie musiała się iść wyspowiadać, przez to owe kłamstwo - przestań, bo robisz to specjalnie, żeby odkupić swoje winy - stwierdziła po krótszym niżeli dłuższym namyśle
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 11:06 pm

on uniósł się, skup się!
- wcale nie. - pokręcił głową, uśmiechając się niewinnie, po czym cmoknął ją pospiesznie w usta. - a skoro ci nie mówiłem, to mówię. - mrugnął do niej, zadwolony ze wspaniałej składni swego wypowiedzianego zdania, które było ni mniej ni więcej, masłem maślanym. ;c pocałował ją w kość policzkową, uśmiechając się łagodnie.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 11:10 pm

skupiam się przecież. jestem totalnie skupiona, shejk it w nawiązaniu do piosenki, którą słucham już 398394 raz.
uśmiechnęła się do niego szelmowsko zastanawiając się równocześnie jak długo jeszcze będzie nad nią, że tak to ujmę wisiaaał, chociaż nie, bo to kojarzy mi się z wisielcem ;c, także trwał uniesiony. - fajnie - stwierdziła krótko, cmoknąwszy go w podbródek wsunęła dłonie pod jego koszulkę, wolała nie ryzykować łaskotaniem go po brzuchu ;c - zaryzykowała
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 11:18 pm

- chodźmy na kawę, jest zimno. - brawo za błyskotliwość też, tak dodam. uśmiechnął się kącikowo, po czym powstał z niej, a raczej z ławki, pomagając jej też wstać i zacznij, czy to u niej, czy w jakiejś kawiarni. ;x
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 10:57 pm

pewnie spacerowała głowną aleją popijając mrożone latte z plastikowego kubka z przetartym logiem stabucksa.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:00 pm

A ona stała gdzieś oparta o mur z czerwonej cegły i z nieprzytomnym wzrokiem przyglądała się przechodzący ludziom. I jadła czeresnie i pluła pestkami
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:02 pm

zakładam że były umówione ze względu na wspólne sciąganie majtek kolegą w piaskownicy, czyż nie? - serwus, lou! - wymruczała, rzucając się koleżance na szyje, o mały włos nie oblewając siebie i jej kawą.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:05 pm

- Bailey! - uśmiechęła się szeroko i cmoknęła powietrze tuż przy jej policzku - Uważaj z tą kawą, mam na sobie swó ulubiony tiszert - zaśmiała się pokazujac na biały tiszert z psem pluto. Zabrała jej starbaksowy kubek i bezczelnie napila sie kawy - Mmm fantastyczna
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:09 pm

- urosłaś od czasu różowego domu na drzewie. - zachichotała, leniwie nawlekając kosmyk włosów na palec, - lubie pluto! mam z nim tapetę w pokoju - wyszczerzyła się wbijając lou palec w brzuch - dokładnie w tym miejscu gdzie znajdował sie pluto.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:13 pm

- Przebijesz mi pierś - oburzyła się dotykając miejsca gdzie akurat znajdowal sie nos pluto - Poza tym opowiadaj co u ciebie! Ostatni raz widziałąm Cię na jakimś balu charytatywnym. Na tym, na którym wywinęłam orła schodząc z mównicy - wsunęła do buzi dwie czereśnie patrząc na kosmyk włosów na palcu bailey
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:18 pm

- trzeba jeszcze ją miec, moja droga! - prychnęła, wsuwając sobie w lewy kącik ust czerkoladowego djaluma, - właściwie to mam dziurę w głowie, na wczorajszej imprezie chyba przesadziłam z kokainą. - wzruszyła bezradnie ramionami, podpalając papierosa.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:23 pm

- Nie mam nic do zarzucenia swoim piersiom! - powiedziałą unosząc dumnie podbródek - Kokaina to zło. Skończyłam z nią jakieś pół roku temu. Nie ma to jak dobra dawka heroiny - powiedziała masując część dolna pleców, w której poczuła pulsujący ból - Co to za impreza była, na której mnie zabrakło? - uśmiechnęła się kącikowo
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:34 pm

obciągnęła purpurowy byle jak zapięty płaszczyk na nerki - rodzinna parapetówa, nic specjalnego. - mruknęła zaciągajac sie dymem
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:38 pm

- Czasem jestem szcześliwa, że nie mam rodziny. Chociaż często zastanawiam się jak moi popieprzeni hipisowsy rodzice teraz żyją. Może leżą zaćpani w jakimś baraku. - wzruszyła ramionami związując włosy w koński ogon tęczową gumką. - Masz ogień? - zapytałą wyciągając pomiętą paczkę marlboro z kieszeni płaszczyka
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 EmptyNie Lut 08, 2009 11:44 pm

bez słowa wręczyła jej zapalinczkę z podoblizną 2paca tódzież jakiegoś innego miłego rapera, mniejsza. - pewnie wyją sie po skłotach w pradze - wzruszyła mimowolnie ramionami, zauważyłam że ona często wzrusza ramionami - szczerze ci zazroszę, bo moi porąbani starzy wciąż wysyłają mnie na odwyk
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deák Square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Deák Square
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Heroes' square
» Erzsébet Square

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Popularne-
Skocz do: