but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Erzsébet Square

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPią Sty 23, 2009 8:52 pm

Erzsébet Square 102799048_b194e31e05
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
mathilde
nowicjusz
mathilde


Liczba postów : 14
Join date : 28/01/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptySro Sty 28, 2009 10:22 pm

trajkotała charakterystycznie obcasem, zaciągając się mocno wiśniowym djarumem, który wszedł już chyba matyldzi w nałóg. nie miała co ze sobą zrobić, więc szwędała się tu i tam z nadzieją, że jakiś brzydki pan weźmie ją za rączkę.

<zw.>
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptySro Sty 28, 2009 10:27 pm

stał oparty o szybę jednego ze sklepów całodobowych, bo przynajmniej tu nie włączy się alarm i palił marlboro.
Powrót do góry Go down
mathilde
nowicjusz
mathilde


Liczba postów : 14
Join date : 28/01/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptySro Sty 28, 2009 11:52 pm

spojrzała z przekąsem na nikosia, bo palił ohydnego papierosa i już miała ochotę do niego podejść, wyciągnąć mu to z buźki. oczywiście dla niej liczył się tylko fakt, jakie ona pali i nie potrafi zrozumieć tego, że gusta są różne. współczuję mimo wszystko grać z moją postacią, bo to cholerna biczzz!
- jak możesz to palić?
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:20 pm

Stała przed szybą wystawową jakiegoś miłego butiku z kubkiem starbaksowym w jednej dłoni i djarumem w drugiej . Przyglądała się właśnie jakieś zielonej sukience w stylu elfim, która i tak pewnie nie przyadła jej do gustu
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:24 pm

podążała w celu czysto rekreacyjnym ulicami taszcząc w łapce torebkę, torby z zakupami i kubek z herbatą zieloną oczywiście. kiedy zobaczyła lou szybko do niej podeszła aby się przywitac
-hej lou. co u ciebie-i też stanęła przed wystawą oglądając sukienki czy co tam było jeszcze.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:30 pm

- Cherry... Jak miło Cię widzieć - odpowiedziała z wymuszonym uśmiechem. Ostatnio nie miała ochoty na pogaduszki ze swoim starymi hm koleżankami. - U mnie jest... jest okej. Nudno, monotonnie. Zero erotycznych uniesień. Jest okej. - zaśmiała się potrząsając głową , bo grzywka wpadła jej do prawego oka. - Mam nadzieje, że chociaż Ty się lepiej miewasz?
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:34 pm

poprawiła pasek u płaszcza i powiedziała lou że u niej wszystko w porządku właściwie, tylko że jej wczoraj hydraulika pod wanną poszła i woda zalała częsc mieszkania, hihi. no nic -robisz coś konkretnego czy idziesz dalej?- dodała, odgarniając włosy z czoła i popijając heratę.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:40 pm

_ nie mam nic szczególnego w planach zwłaszcza, że nie znam jeszcze do ońca miasta - westchnęła gasząc papierosa o ścianę z czerwonej cegły - Póki co błąkam się bez sensu po mieście szukając... Sama nie wiem czego. - odsunęła czubek nosa od szyby wystawowej i zrobiła kilka kroków wzdłuż chodnika. - Zatrudniasz niefachowych hydraulików. Najlepszymi hydraulikami są podobno Polacy. A może mi się coś pomyliło. - ściągnęła brwi podczas swojego bezsensownego monologu
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:46 pm

-Polacy są chyba głownie w uk teraz, nie? tak czytałam ostatnio w gazecie-gazeta była sprzed roku, a szeri magazynowała śmieci, oczywiście te mało letalne, grunt że przeczytała- możemy pójsc do jakiejś restauracji na lancz, od wczorajszego popołudnia nic nie jadłam. zapomniałam.
Powrót do góry Go down
lou
nowicjusz
lou


Liczba postów : 20
Join date : 08/02/2009

Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square EmptyPon Lut 16, 2009 2:52 pm

- I Ty jeszcze żyjesz? - to było w sumie pytanie retoryczne. Lu nie wyobrażała sobie poranku bez dorego oczywiście małokalorycznego śniadania. - No to chodźmy. - wzięła ją pod rękę dodając jeszcze żeby wybrałą jakąś dobrą restauracje no i zacznij
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Erzsébet Square Empty
PisanieTemat: Re: Erzsébet Square   Erzsébet Square Empty

Powrót do góry Go down
 
Erzsébet Square
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Heroes' square
» Deák Square

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Popularne-
Skocz do: