but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 New York Café

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: New York Café   New York Café EmptyPią Sty 23, 2009 12:48 am

New York Café New_york_cafe_budapest02
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:02 pm

Siedział tu i pewnie czekał na bejli, która się spóźniała. Żadna nowość ;x
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:07 pm

ojezu wczoraj to była wyjątkowa sytuacja, a dzis pewnie przyszedł za wczesnie. wiec z wielkim trudem pociągnęła - za klamkę! ciężkich drzwi do kawiarni i ze stukotem obcasów podeszła do newilowego stolika - czesc, neville.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:11 pm

Usłyszał stukot obcasów, który ze względu nam marmurowe podłogi owej eleganckiej kawiarni odbił sie echem, chociaż to raczej przez całe wnętrze, nieważne. Lustrował ją wzrokiem kiedy sie zbliżała - czeeść - uśmiechnął sie do niej i nie martw się, tym razem nie będzie jej wypominał spóźnienia.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:29 pm

- przepraszam za spóźnienie. - wymruczała jednocześnie całując nevilla w prawy policzek, powiem ci szczerze ze nawet po chwili usiadła obok niego.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:31 pm

- nie przepraszaj, to ja przyszedłem za wcześnie - odparł, chwytając jej dłoń, w celu jej ogrzania, bo zmarzła po drodze. - czego sie napijesz? - zapytał, widząc kelnerkę, która zmierzała w ich stronę.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:35 pm

pewnie uśmiechajac sie całkowicie niewinnie odparła że czekoladowego latte z domieszką cynamonu, czy karmelu nie wiem.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:39 pm

Zamówił więc jej latte z domieszką karmelu, bo ja za cynamonem nie przepadam, a sobie espresso. - jak ci minął dzień? - zapytał, gdy juz kelnerka odeszła i przyglądał sie bejli, która w świetle tych lamp, prezentowała się jeszcze bardziej ładnie, niż zwykle, bo zresztą zawsze mu się podoba.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:44 pm

wiem że mu sie podobała mu mi mówił, wczoraj gdy byliśmy razem na kawie, xd - niezaciekawie, wstałam w porze lunchu, potem wziełam długą odprężającą kąpiel i jakoś tak zleciało, a tobie pewnie równie miło? - zatrzepotała rzesami, gładząc opuszkami palców jego dłoń
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:50 pm

- tak, wybacz, że opuściłem cię rano, ale musiałem wpaść do szkoły - zarumienił sie, ale tylko lekko, bo nie wiem czy pamiętasz, nocowała u niego. W ramach rekompensaty, że nie mogli zjeść razem śniadania, zostawił jej karteczkę , z informacją o spotkaniu tutaj. - mam nadzieję, że sie wyspałaś - nie żeby łóżko nevilla nei było wygodne.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:52 pm

ah no tak wybacz, ale zapomniałam o tej upojnej nocy - chyba olałam szkołę, ojciec mnie zabije. - westchnęła udajac że się naprawde przejeła tym faktem, po co ma chodzic do szkoły? do szczęscia wystarcza jej neville i imprezy, nie? - oczywiście że sie wyspałam.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 10:55 pm

- to miło- pogładził jej gładki policzek. W tym momencie kelnerka przyniosła ich kawy. - jeśli nie zabił cie za to, że nie zjawiasz sie w domu na noc, to i to ujdzie ci płazem - dodał z uśmiechem, po czym zatopił wargi w trunku.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 11:27 pm

no więc tak właśnie tutaj, bo nie gdzie indziej przyszli: esme i ethan, zasiadając przy zacnym stoliku przy oknie.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 11:45 pm

zamówlili dwie kawy? w każdym razie ethan zamówił dla siebie. spytał nawet esme, czy dalej się na niego gniewa.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 11:51 pm

spojrzała na jakiegoś spazmatycznie śmiejącego się nastolatka, po czym westchnęła spoglądając na ethana - nie pogniewałam się na Ciebie - zamówiła sobie kawę z podwójną pianką, pewnie cynamonową, albo nie, bo jeszcze rozsypia ów cynamon i stanie się kataklizm.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptySro Sty 28, 2009 11:58 pm

i ethan będzie klęczał na podłodze próbując w owym ujrzeć esme. ;c
wiedział, że się nie obraziła, ale udał rozpromienionego owym faktem i nachylił się nad stolkiem, całując esme w sam środek czoła, a później chyba w usta, tak w usta, aha. usiadł na swoim miejscu, kiedy kelnerka przyszła z kawą. postawiła ją przed nimi i odeszła, a ethan wcale nie odprowadził jej tyłka wzrokiem. napił się tylko owej.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:01 am

wdrapała się nieznacznie na owe siedzenie z, którego prawie już się zsunęła, oparła owe łokcie na stoliku, co pewnie jest niekulturalne i zaraz wyskoczy zza rogu jakaś zła staruszka, która udzieli jej reprymendy ;c
- a powinnam się gniewać? - spojrzała na niego podejrzliwie, a teraz ulubiona emotikonka baśi: ;]
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:12 am

- nie wiem, ty mi powiedz. - uśmiechnał się w sumie niewinnie i słodko, po czym napił się kawy. odstawił ową na spodek i podparł się podbródkowo, przyglądając się esme w oczekiwaniu na jej zacną odpowiedź.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:14 am

potarła policzek poirytowana jego zachowaniem, gdyby była mrówką ugryzłaby go w przedramię ;x, ale, że nie była, to mruknęła tylko coś, że ta aluzja o mieszkaniu była dziwna, po czym starała się zmienić temat tak więc pozostawiła to bez kontynuacji z kolei zaczęła sączyć kawę czekając co on odpowieee.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:25 am

- przesadzasz. - rzucił tylko, uśmiechając się nikle i delikatnie gładząc jej policzek, po czym również napił się kawy. zapewne liczyła na bardziej kreatywną odpowiedź, ale mózg ethana i jego resztki romantyzmu wygasły wraz z zamieszkaniem tu na stałe i skończeniu się kawy w filiżance.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:35 am

- znajdę sobie jakiegoś lokatora, koniecznie ciemnoskórego oraz silnego, który nie będzie Cię wpuszczał do mojego mieszkania - wcale, że nie wybuchła śmiechem, bo to nie miało być śmieszne - nie było, szaleństwo, spojrzała na niego, ogólnie rzecz biorąc chyba nie mówiła tego poważnie ej, mam nadzieje, cmoknęła jego policzek przysuwając się do niego - nie dałeś mi dokończyć masażu wiesz o tym? - wypiła łyk kawy mieszając ją potem sennie.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:40 am

w sumie ethan, chyba obraził się o owego silnego ciemnoskórego lokatora i również wcale się nie roześmiał, a jego wyraz twarzy stał się niewyraźny! xd odłożył pustą filiżankę na spodek i spojrzał na esme. - chcesz teraz dokończyć? - spytał trochę ironicznie, od razu mając do siebie żal o owy ton.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:43 am

esme w przypływie zadumy nad faktem rzeczy, które powiedziała zrobiło jej się dziwnie, toteż nerwowo przygryzła wargę, spoglądając na niego niewinnie, przesunęła dłonią po jego policzku. - ethan - spojrzała na niego wstała z owego krzesełka siadając na jego kolanach - ty chyba nie wziąłeś tego na serio? - ewentualnie możemy pomalować ethana czarną farbą i będzie jak znalazł silny ciemnoskóry ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:48 am

- nie wiem, muszę się zastanowić. - wzruszył ramionami, błądząc dłońmi, po jej pośladkach i spoglądając w jej oczy z pełną powagą. ej, wiesz co? bo to jest tak, że ethan jest chorobliwie o nią zazdrosny, ale nie potrafi się na nią gniewać. jakież to romantik i tak dalej, och, och.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café EmptyCzw Sty 29, 2009 12:52 am

- jak twoja noga, mówiąc ściśle ścięgno - przesunęła dłonią po jego nodze od ów zacnego kolana, przelotnie pocałowała jego prawą skroń ciesząc się, że nie będzie jej pytał czy ona na serio mówiła o owym silnymczarnoskórym ;c, bo ja nie wiem czy ona to mówiła na serio, a co jak tak ;c faktycznie ethan to malinowy chłopiec ;x jeszcze tylko nie rozkwasi sobie palec, albo nie, bo już ma ścięgno choreeeee. xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





New York Café Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café Empty

Powrót do góry Go down
 
New York Café
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cafe Montmartre
» Café Déryné
» Café Zaccos
» Café Nescafé

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: