but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 New York Café

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 12:58 am

włachaa, trzeba tylko czekać, aż mu zakiśnie, ahaha xd ;c
- pytasz teraz, czy wcześniej? - spytał, bo chciał jej trochę dokuczyć, ale wcale nie uważał, że jest ciężka. delikatnie wyprostował owe kolano z naciągniętym ścięgnem, a esme o mało nie spadła z owych, tracąc równowagę i uderzając o kant stołu. ethan złapał ją gwałtownie, jednocześnie zginając kolano i rzec można podłożył pod jej pośladki. uśmiechnął się niewinnie, po czym pocałował ją w usta.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:04 am

pozostaje mi powiedzieć, że uszkodziła sobie o owy kant pośladek, ale nieeeeeeeee, bo ethan moim mili poświęcił swoje zacne dłonie, oraz palce, toteż nic esme się stać nie mogło, chociaż nie powiem, ale zbulwersowała się nie co - pytałam teraz, a właściwie to wydaje mi się, że chcesz mnie uśmiercić - chwila zadumy, uczcijmy ją minutą ciszy, esme spojrzała na ethana, jako, że w przypływie szoku, nawet nie zwróciła uwagi, że w obliczu wypadku, jakże groźnego, trwała wtulona w ethanowe ramiona - zrobiłeś to specjalnie - spojrzała na niego z wyrzutem, uśmiechając się przy tym, bo ej, ona nie mówiła poważnie, jakbyś się nie domyśliła, albo on ;c co gorsze. ej on nie może mieć zakiśniętego ścięgna ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:08 am

i ja się domyśliłam i on też, tak mi powiedział, a chyba by nie kłamał, co?
przejechał dłonią, po jej udzie, uśmiechając się kącikowo. - nie mógłbym cię uśmiercić i wcale nie zrobiłem tego specjalnie. - pokręcił głową z pełną powagą w głosie, jak i w czynach, czy jakoś tak. ucałował prawy kącik ust esme, zakładając pasmo jej włosów za ucho.
czemu nie może mieć zakiśniętego? ;c będzie wtedy fajny i co ważniejsze romantyczny, jak piosenki gosi andrzejczuk!
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:13 am

jeżeli będzie mieć zakiśnięte ścięgno wda mu się gangrena(dzizys wcale nie egzema -,-) i trzeba będzie mu amputować nogę ;c
- ufam Ci - powiedziała, równocześnie obawiając się kolejnego upadku, który dotrwa do sceny finałowej, pewnie bardzo krwawej , w każdym razie esme spojrzała całkiem poważnie na ethana, wcale nie chciała powiedzieć du ju wont to merry me, ale stwierdziła, że on powinien teraz odwdzięczyć się za masaż, ej bo nie ma nic za darmo i wcale nie mam fazy na ej ejejejejeje.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:18 am

no to nie będzie miał zkiśniętego ścięgna, a w sumie szkoda, bo to jakieś nowe doświadczenie i tak dalej...
- cieszę się. - uśmiechnął się łagodnie, a nawet ujmująco delikatnie gładząc jej policzek. on mógł jej się tylko odwdzięczyć w naturze, ahaha, dobra wcale nje. ;c złożył czuły pocałunek na jej szyj, wodząc dłonią, po jej udzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





New York Café - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: New York Café   New York Café - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
New York Café
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Café Déryné
» Café Zaccos
» Café Nescafé
» Cafe Montmartre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: