but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Café Nescafé

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyPią Sty 23, 2009 8:10 pm

Café Nescafé Nescafe
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:31 pm

Przyszli tutaj, ubrani w te swoje urocze dresiki, co pewnie wzbudziło zainteresowanie kilku klientów, zważywszy na porę roku ;x Ale jak juz wspominałam jako wytrawni biegacze, nie straszna im była pogoda, tak więc nie przejęli sie i zajęli stolik przy oknie.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:34 pm

zajął więc miejsce naprzeciwko faith i może troszkę czuł się skrępowany ze względu na jego strój, no ale starał się o tym nie myśleć ;x - co dla ciebie? - zapytał się dziewczyny patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:38 pm

- latte, waniliowe - odparła, piła tylko waniliową kawę, cóż waniliowe jest pyszne. Zdjęła z włosów gumkę, psując kucyka i poprawiła je, przeczesując dłonią, tak lepiej się czuła. Gumkę pewnie wrzuciła do torebki i czekała aż miły kelner do nich podejdzie.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:41 pm

a gdy już miły kelner podszedł to maksiu poprosił go grzecznie i kulturalnie o waniliowe latte i orzechowe cappucino. gdy kelner odszedł, max spojrzał na faith i stwierdził, że seksownie wygląda w rozpuszczonych włosach, ale nie powiedział tego na głos ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:45 pm

Założyła kosmyk włosów za ucho, przyglądając się maksowi - opowiedz mi coś o sobie - poprosiła, bo w sumie tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała, oprócz tego, że jest dobry z biologii, a właściwie z anatomii ;x
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:48 pm

- jestem max. mam 18 lat i cię lubię - powiedział z czarującym uśmiechem - powiedz co chcesz jeszcze wiedzieć, to ci powiem. nic nie będę ukrywać ;x - dodał i w tym momencie kelner przyniósł im kawy!
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:52 pm

Uśmiechnęła się uroczo do kelnera, kiedy podał jej kawę, a potem jak już sobie poszedł, wróciła do maksa - to bardzo miłe, że mnie lubisz - uniosła kąciki warg do góry mieszając kawę - cóż, od zawsze mieszkasz w Budapeszcie, czy może masz jakaś ciekawszą historię? - zapytała, lustrując go, pewnie przenikliwie wzrokiem.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 10:54 pm

- nie od zawsze - powiedział kręcąc przecząco głową - własciwie mieszkam tu od około lat dwóch, początkowo mieszkałem z rodzicami, a mniej więcej od początku tego roku szkolnego mieszkam sam. a ty? - zapytał patrząc na nią, po czym upił łyczek kawy ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:03 pm

skasowalam sobie posta, brawo dla mnie.

- zacznę może od tego, ze wychowali mnie wariaci, ortodoksyjni katolicy, którzy mają fioła na punkcie Boga i kościoła. Miałam pójść do zakonu, na służbę panu, przynajmniej tak sobie wymarzył mój ojciec. No, ale stalo się inaczej i sie mnie wyrzekł, twierdząc, że zeszłam na drogę szatana. Do teraz się do mnie nie odzywa - zaśmiała się, bo ta historia bawiła ja w gruncie rzeczy - teraz żyję na własną rękę, czasami pomaga mi matka i siostra, to tyle - zakończyła i pewnie napiła się latte, bo jeszcze jej wystygnie i co wtedy.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:05 pm

- świetna historia - zaśmiał się - fakt wspominałaś mi coś w smsach. - powiedział i roześmiał sie na myśl faith w habicie modlącej się całymi dniami i żyjącej w celibacie ;dddddddd gdy sie już uspokoił, napił się kawy.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:32 pm

- nie śmiej się, to byłaby wielka strata dla ludzkości, gdybym została zakonnicą, nie wspominając już o męskiej populacji - powiedziała, uśmiechając się - poza tym nie siedziałabym wtedy tu z tobą, bo raczej nie zaprosiłbyś zakonnicy na kawę -dodała, zatapiając wargi w chłodnej juz kawie.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:34 pm

- taa racja... wielka strata - powiedział akcentując słowo wielka ;x - no nawet gdybym chciał, to bym nie mógł cię na kawę zaprosić, bo byś była zamknięta w klasztorze. i w ogóle to pewnie byśmy się nie znali - powiedział i również napił się swojej kawy.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:41 pm

- tak, to dopiero byłaby tragedia prawda, oblałabym biologię, jeśli zakonnice w ogóle potrzebują się uczyć - rzekła, po czym zagryzła dolną wargę, patrząc na niego z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:44 pm

- na pewno się muszą uczyć, ale sądzę, że raczej całej biblii na pamięć. znając życie ty gdybyś musiała, to czytałabyś cały czas pieśni nad pieśniami - powiedział, bo pieśni nad pieśniami to są takie fajne erotyki <33 xdd
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:46 pm

- jak możesz, byłabym bardzo pobożna i czytałabym tylko księgę hioba, chodząc ubrana w worek od ziemniaków - rzekła zupełnie poważnie, po czym wybuchnęła śmiechem, bo gdyby zamknęli ja w jakimś zakonie uciekłaby, albo sprowadzałaby księży na złą drogę, aż w końcu sami by ja wyrzucili ;x
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:51 pm

- taa, jasne, mnie nie oszukasz - powiedział puszczając do niej oczko. pewnie księża (o ile w zakonie są księża xd) marzą o takiej właśnie zakonnicy jaką byłaby faith, bo im też się czegoś od życia należy. max odsunął od siebie filiżankę z zimną kawą, bo nie lubił zimnej ;c
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptySob Sty 31, 2009 11:56 pm

może w niektórych są, nie znam się xddd
- mam wypisane na czole dziecko szatana? - zapytała z uśmiechem, bawiło ją to, szczególnie wyobrażenia jej rodziców. Pewnie dokończyła swoją kawę, wychłodzona i siedziała, spoglądając na na maxa.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyNie Lut 01, 2009 12:00 am

ja też się nie znam, żeby nie było xdd - nie, masz wypisane na czole niegrzeczna dziewczynka - powiedział uśmiechając się w sumie. siedział tak patrząc na nią i opierając sie łokciami o stolik.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyNie Lut 01, 2009 12:10 am

- wcale nie mam, jak chce potrafię być bardzo grzeczna - powiedziała i pewnie wydęła usta w dzióbek, no hejże, czy te oczy mogą kłamać? ;x
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyNie Lut 01, 2009 12:12 am

chyba tak ;x znaczy chciałam powiedzieć nie ;x - taak? no proszę, ciekawych rzeczy się o tobie dowiaduję - stwierdził i założył nogę na nogę, ale tego raczej dostrzec nie mogła.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyNie Lut 01, 2009 12:17 am

nie, to takie niemęskie, wcale nie założył! - będziemy tu tak siedzieć przy pustych kubeczkach, czy może wolisz pójść do mnie uraczyć się winem? - zapytała, odgarniając długie włosy za siebie.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyNie Lut 01, 2009 12:19 am

ale założył tak po męsku, wiesz ;xx - hmm... druga opcja jest znacznie ciekawsza - powiedział uśmiechając się miło, po czym zapłacił za ich kawy i ulotnili się do faith. zacznij dobra kobieto.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyPon Lut 09, 2009 10:40 pm

tak więc weszli tu i usiedli przy daleko położonym stoliku, zamówiwszy wcześniej kawy. ponieważ szeri miała napad na czekolade więc zamówiła czekoladową. haha
-myślisz że niedługo będzie cieplej?-spytała wolfiego, grzejąc ręcę o kubek czy filiżankę.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé EmptyPon Lut 09, 2009 10:47 pm

- o tak, na pewno - rzekł, chociaż nie miał zamiaru rozmawiać o pogodzie, przecież nie są tacy nudni, prawda. Pewnie zamówił sobie espresso i patrzył na cherry. przemknęło mu przez myśl, że ładnie dzisiaj wygląda, oi taki nagły przypływ. - zapomniałem chyba zapytać co u ciebie? zaaklimatyzowałaś sie już? - okej, improwizuję, bo zakładam że przeprowadziła się niedawno tutaj ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Café Nescafé Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé Empty

Powrót do góry Go down
 
Café Nescafé
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» New York Café
» Cafe Montmartre
» Café Déryné
» Café Zaccos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: