but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Café Nescafé

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Café Nescafé - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 10:50 pm

no, bardzo niedawno.
-tak. juz się zupełnie przyzwyczaiłam-uśmiechnęła się leciutko-nawet spotkałam przelotnie mojego mocno byłego-zanurzyła usta w kawie i patrzyła wolfiemu w oczy po czym spojrzała za okno-idziesz na bal przebierańców?
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

Café Nescafé - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Café Nescafé   Café Nescafé - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 10:57 pm

sori, mam opóźnienia bo przepisuje zeszyt ;c
Pewnie nawet nie zastanawiał sie kim jest owy były cherry, bo nei bardzo go to obchodziło prawdę mówiąc. - a tak bal, nie wiem jeszcze, zobaczymy - mrugnął od niej porozumiewawczo - a e jeśli chcesz wyciągnąć ode mnie za co sie przebiorę to ci isę nie uda - uśmiechnął sie jeszcze lekko pod nosem i pewnie też napił sie kawy.
Powrót do góry Go down
 
Café Nescafé
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» New York Café
» Cafe Montmartre
» Café Déryné
» Café Zaccos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: