but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 // lodowisko

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
edythe
piotruś pan
edythe


Liczba postów : 138
Join date : 30/01/2009

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:11 pm

- zabrał mój ulubiony pachnący długopis. - wymruczała, marszcząc nos, po czym przygniatając niedopałek papierosa konwersem, pobiegła za nim. złapała go za ramię, po czym stanęła przed nim i grzecznie poprosiła, żeby zwrócił jej długopis, lekko mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:15 pm

- ale przecież ci go oddałem - odparł z sarkazmem w głosie i spojrzał na nią z wyższością, przewracając przy tym swoimi uroczymi oczyma, po czym wyminął ją z poczuciem klęski w sercu xd. - wracaj do swojej przyjaciółki, ona ci potwierdzi, że oddałem - rzucił jeszcze przez ramię i wyszedł na ulicę, po czym przystanął koło drzwi, zastanawiając się czy edythe będzie się chaiała z nim bić na klaty o głupi długopis. zapalił papierosa i zaciągnął się mocno mocno, po czym wypuścił dym przez usta.
Powrót do góry Go down
edythe
piotruś pan
edythe


Liczba postów : 138
Join date : 30/01/2009

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:20 pm

- hej. - krzyknęła za nim, po czym tupnęła nogą i wróciła, po swoje rzeczy, mrucząc coś do koleżanki, że musi już lecieć i było naprawdę miło i pobiegła za owym kradziejem. ujrzała go stojącego i opierającego się o jakiś słup, toteż podeszła do niego i stanęła przed nim, krzyżując ręce pod biustem. - powiem mamie, że ukradłeś mi długopis. - wymruczała, marszcząc nos, po czym w sumie roześmiała się, drapiąc po policzku.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:26 pm

- przelecę twoją mamę - roześmiał się również, czując się jak ostatni idiota i wyrzucił niedopałek do kosza, nawet go nie gasząc, po czym wyszczerzył się do niej w uśmiechu pełnym dezaprobaty. - co jesteś w stanie zrobić dla swojego długopisa? - zaciekawił się, zasttanawiając w duchu czy edithe pozwoli mu się przelecieć, ale w sumie to on sam nie miał ochoty na seks, chociaż dawno go nie uprawiał. może po prostu lubił stałe związki, co nie.
Powrót do góry Go down
edythe
piotruś pan
edythe


Liczba postów : 138
Join date : 30/01/2009

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:30 pm

- jestem w stanie kupić sobie nowy, jeśli teraz mi go nie oddasz. - wzruszyła ramionami, taksując go wzrokiem i wkładając ręce do kieszonek swego granatowego płaszczyka. spojrzała na jego twarz, czekając na jego reakcję i delikatnie uniosła w górę lewą brew, uprzednio oblizując swoje spierzchnięte wargi.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:34 pm

- ale to nie będzie już ten sam długopis - odparł, machając jej przed nosem owym długopisem, po czym wsunął jej go prosto w dekolt, jezu, jaki bezczelny. roześmiał się przy tym głosno, zwracając na nich uwagę bogu winnych przechodniów i nawet pogłaskał ją przelotnie po policzku, po czym z niewinną, uroczą minką odsunął się trzy kroki w tył, na wypadek, gdyby zamierzała go spoliczkowąc. - możesz mi się dać zaprosić na kawę? - zapytał, przekrzywiając głowę nieco na lewo.
Powrót do góry Go down
edythe
piotruś pan
edythe


Liczba postów : 138
Join date : 30/01/2009

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:38 pm

wyciągnęła długopis ze stoickim spokojem ze swojego dekoltu i wrzuciła go do torby, patrząc kątem oka na tommy'ego. przysunęła się do niego i całkiem seksownym głosem, gładząc dłonią, jego ramie, wymruczała że niezmiernie jest mu wdzięczna i z miłą chęcią uda się z nim na kawę, jeśli tylko on stawia, po czym dodała, że takiemu dżentelmenowi się nie odmawia, uśmiechając ujmująco.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 5:42 pm

dmuchnął w jej włosy, bo jakoś dziwacznie łaskotały go w policzek, także miał wrażenie, że niezmiernie wielki pająk chodzi mu po twarzy, ale szybko to opanował i już nie czuł się jak idiota, wprost przeciwnie, to właśnie ją uznawał w tym momencie za idiotkę, bo wydała mu się łatwa, przykro mi xddd. i zacznij, bo poszli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





// lodowisko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: // lodowisko   // lodowisko - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
// lodowisko
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Rozrywka :: Za dnia :: Inne-
Skocz do: