but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Café Zaccos

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPią Sty 23, 2009 8:08 pm

Café Zaccos 102604_2
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 10:54 pm

max przyszedł do tej miłej kawiarenki i usiadł przy zacnym stoliku, lecz nie na zewnątrz jak owi ludzie widoczni na zdjęciu powyżej, a w środku, dokładnie to gdzieś przy ścianie. na nikogo nie czekał (tak jak pociąg, który jedzie z daleka ;x). aha, i pewnie rozkoszował się jakąś miłą kawą ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 10:57 pm

Wpadły tutaj, roześmiane nie wiem z czego, pewnie jakieś plotki wymieniły między sobą! Zajęły stolik przy oknie, bo ja lubię przy oknie, nie wiem jak wy. I nie mam pojęcia, czy faith zauważyła maxa, pewnie siedział gdzieś w niewidocznym miejscu i go jeszcze nie spostrzegła ;c
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:02 pm

o skoro zajęły stolik przy oknie to fanny mogła sobie pooglądać chłopców, którzy przechodzili obok. ;x cóż, musiała swoje seksualne instynkty jakoś ujarzmiać. ;d i w ogóle ona też maxa nie zauważyła, nie wiem nawet czy go znała, ale to nie zmienia faktu, że gapa była i nawet nie rozejrzała się po kawiarni. no i chciałam jeszcze dodać, że zamówiła sobie cappuccino, śmietankowe. ;x
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:03 pm

max je pewnie nie tyle zobaczył, co usłyszał, skoro się śmiały, a więc odwrócił głowę, by zobaczyć, kto to taki, z czystej ciekawości ;x no i zobaczył faith oraz jakąś dziewczynę, którą znał z widzenia ze szkoły ;x uśmiechnął się tylko do siebie i napił kawy. nie zamierzał podchodzić do nich, bo uznał, że nie będzie chodził za faith jak jakiś cień ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:08 pm

Zamówiła sobie latte waniliowe, tradycyjnie już. Zapewne na nic więcej nie miała ochoty, pewnie przez tego precla fanny ;x O dziwo, zupełnie tak jak ona siadała przy oknie z tych samych przyczyn - nie patrz sie tak na te tyłki, widziałam lepsze - uśmiechnęła się do niej, żeby oderwać ją od tej szyby!
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:13 pm

oja, jak możesz obwiniać precla fanny, byl bardzo dobry i f. zjadła go przez drogę! no to cóż, oderwała się od szyby no bo nie mogła się tak natarczywie patrzeć, jeszcze policja posądziłaby ją o molestowanie. - lepsze.? - zapytała z uniesioną brwią. już miała ochotę na te lepsze tyłki. ale z niej seksoholiczka była. ;d
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:15 pm

powiem wam, że max pił swoją kawę w spokoju, rozmyślając nad czymś intensywnie, bo najwidoczniej obudził się w nim max-filozof. od czasu do czasu zerkał na dziewczyny, ale nie gapił się na nie natarczywie ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:16 pm

- lepsze - powtórzyła śmiejąc się, a potem nadszedł miły pan kelner z ich kawami, toteż faith pewnie postanowiła ocenić pana kelnera, bo z reguły są bardzo przyjemni, choć nie zawsze. odprowadziła go pewnie wzrokiem i przez przypadek zupełny zauważyła maxa! Uśmiechnęła się miło do niego zapewne.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:18 pm

uśmiechnął się do niej też pewnie miło i puścił oczko, bo puszczanie oczka przyjemne jest ;x chyba ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:20 pm

Szepnęła pewnie fanny do uszka coś i wskazała na maksa, tak wiecie, żeby nie zauważył, a potem odwróciła się znowuż do niego i zagryzając dolną wargę przywołała go, chociaż raczej nie krzyczała przez cały lokal, a gestem pokazała żeby sie dosiadł ;x
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:22 pm

a ona zajęła się swoim cappuccino i nawet nie zwróciła uwagi na pana kelnera. ;c no bo kawa była ważniejsza cnie. nie no i, żeby nie było, że ona jest gapowata! zauważyła to puszczanie oczek i wymienianie się uśmiechami, dlatego też szturchnęła delikatnie faith. no co chciała wiedzieć do kogo się przymila.;x no i cóż po chwili się wszystkiego dowiedziała. to też ten, uśmiechnęła się do chłopaka, tak miło, żeby się przysiadł i nie przestraszył się jej.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:24 pm

dopił swoją kawę, bo niewiele mu jej zostało i ruszył w kierunku stolika przy oknie ;x tak, tego samego przy którym siedziała faith z koleżanką. - witam - przywitał je z miłym uśmiechem i się dosiadł. - jestem max - przedstawił się ładnie owej nieznajomej mu dziewczynie ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:27 pm

Uśmiechnęła się tylko, zakładając kosmyk włosów za ucho i pewnie mrucząc coś, ze już dawno powinien był podejść, bo fani nie gryzie, a tym bardziej ona sama.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:30 pm

no to jak kultura nakazuje ona też się przedstawiła. - fanny. - powiedziała z uśmiechem i zatopiła usta w swoim cappuccino. jej wzrok przemieszczał się to raz spoglądała na nowo poznanego kolegę to raz na faith. ;d
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:34 pm

uśmiechał się miło, bo tak wypada, a poza tym on lubił się uśmiechać. powiedział faith, że nie chciał im przeszkadzać, dlatego wcześniej nie podchodził, co też prawdą było ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:47 pm

nienawidzę neostrady -,-

Zatopiła wargi w swoim latte. obserwując uważnie fanny, moze dlatego że siedziała vis a vis niej, a może przez ten wzrok, którym ją obdarzyła uprzednio ;x - a wiec maaaks, co u ciebie? - zapytała, żeby rozluźnić nieco atmosferę pomiędzy nim a fan, jakby go 8665575 lat nie widziala xd
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:50 pm

- u mnie, hmm nic właściwie nowego - powiedział, bo nic znaczącego się nie wydarzyło od dzisiejszego ranka, kiedy to opuścił przytulne mieszkanie faith ;x - byłem w szkole, to tyle. a u was co słychać? - zapytał patrząc raz na jedną, raz na drugą ;c
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:51 pm

no cóż, a że fanny dostała nagle bardzo, ale to bardzo pilnego smsa od jej korepetytora to musiała się czym prędzej zmyć. ;x dlatego też szybko dopiła cappuccino, szepnęła co nieco faith na uszko w ramach wyjaśnień, pożegnała maxa i pośpiesznie wyszła. ;d
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:53 pm

- ja nie byłam w szkole - wymruczała uśmiechając się, a potem pożegnała fan, która miała bardzo ważną sprawę do załatwienia z korepetytorem xd Odprowadziła ją wzrokiem uśmiechając się pod nosem.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyPon Lut 02, 2009 11:55 pm

rzucił jakieś 'cześć' na pożegnanie do fan, po czym skupił całą swoją uwagę na faith ;x - zauważyłem, że cię nie było. co takiego ciekawego robiłaś w tym czasie? - zapytał, bynajmniej nie miało to zabrzmieć jak przesłuchanie, tak tylko chciał po prostu wiedzieć ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyWto Lut 03, 2009 12:00 am

- nic szczególnego, spałam, a potem wybrałam sie na zakupy, które sie nieco przedłużyły. potem to już spotkałam fan i przyszłyśmy tutaj - opowiedziała, bo w sumie nic szczególnego nie robiła, może i by poszła do szkoły, ale zaspała, maaks jej nie obudził ;x - coś sie działo w szkole? - zapytała, patrząc na maxa w skupieniu.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyWto Lut 03, 2009 12:02 am

a wiesz czemu jej nie obudził? bo się pewnie bał, że będzie zła i go zagryzie ;x - acha... w szkole? nic ciekawego, oprócz tego, że pani od francuskiego znów mnie gdzieś wysłała, co było dla mnie nie lada krępujące ;x - powiedział uśmiechając się w sumie.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyWto Lut 03, 2009 12:06 am

taaak, na pewno by go zagryzła i zjadła ;x
- do kantorku? - zapytała, może pomyślała, że któraś z jej koleżanek mogła tam palić, czy coś i maks miałby deja vu. Ogólnie wychodziła z założenia, że pani od francuskiego, chciala pogapić się na jego tyłek ;x
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos EmptyWto Lut 03, 2009 12:09 am

on też z takiego założenia wychodził, w ogóle to przez faith cały czas miał wrażenie, że gapi się na jego tyłek ;x - nie, tym razem do pokoju nauczycielskiego ;x - powiedział uśmiechając się miło na myśl o kantorku, bo bądź co bądź bardzo dobrze mu się kojarzył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Café Zaccos Empty
PisanieTemat: Re: Café Zaccos   Café Zaccos Empty

Powrót do góry Go down
 
Café Zaccos
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» New York Café
» Cafe Montmartre
» Café Déryné
» Café Nescafé

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: