but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Music Corner

Go down 
+3
neville
bailey
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Music Corner   Music Corner EmptyPią Sty 23, 2009 10:40 pm

Music Corner 173
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 8:14 pm

podejrzewam iż .ailey sączyła tysięcznego jubileuszowego drinka, przy barze/
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 8:24 pm

Siedzial przy barze, sącząc whisky. Pewnie przyszedł już jakiś czas temu i bawił się ulotką z tego klubu, z jakąś gołą panienką. Nie wiem, czy zauważył bailey, raczej nie, był zajęty ogladaniem i piciem.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 8:27 pm

więc to jest jakiś nie przyzowity klub, co masz na swoje usprawiedliwienie moja droga? nie dobra okej, bailey bawiła się tęczowa słomką - nie że tęczową tylko w tęczowych kolorach słomką, od grejfrutowego drinka, pewnie załozyła się z barmanem że spróbuje każego drinka.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 8:40 pm

innego nie znalazłam xd Skoro założyła się z barmanem to jacyś stali klienci postanowili ją dopingować, co zwróciło zainteresowanie naszego newila. Poznał szybko, że to bajlej i postawił jej jakiegoś drinka, mówiąc barmanowi, żeby powiedział, że ten jest od niego.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 8:59 pm

dobra okej, więc tysiąc drugi drink nie wiem jaki pewnie kokosowy bądz malinowy pochodził od nevilla. dosyc wstawiona bailey poznała ofiarodawcę i nawet uśmiechnęła się do niego tajemniczo mieszając zalotnie drinka słomką - tym razem nie tęczową.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:05 pm

Uśmiechnął się zupełnie miło i uniósł swoją szklaneczkę z whisky w sympatycznym geście, co miało ozanczać nie mniej ni więcej 'twoje zdrowie'. Potem zatopił wargi w trunku i przyglądał się uważnie bejli, która zmagała się z zakładem.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:14 pm

neville wziął góre nad uroczym barmanem, co sprawiło że bailey zapomniała o zakładzie. powiem szczerze ze nie tylko nevill był powodem ' zapomnienia ' ale również wypity wczesniej przez nią alkohol, powiedzmy że przesiadła się do niego, co ty na to?
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:18 pm

chciałoby się rzec, a ja na to jak na lato, a raczej newil. - chyba przegrałaś - uśmiechnął się, w duchu zadowolony, że wolała jednak jego towarzystwo od tego zakładu. Zamówił sobie tequilę tym razem i nawet zapytał b. czy coś jeszcze chce, choć ja na jej miejscu miałabym już dość.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:22 pm

podejrzewałam że taka będzie twoja odpowiedz, uwielbiam jego włosy są cudowne zresztą ona cały taki jest, mrrr. grzecznie podziękowała za drinka nie tłumacząc odmowy, która przecież była uzasadniona. - myślę że i tak nikt by mnie nie pobił. - zachichotała oblizując pełne wargi.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:29 pm

- tak, raczej tak - przytaknął jej, bo czytał w jakimś mądrym czasopiśmie, że kobietom powinno sie przytakiwać jeśli chce się im dogodzić lub mieć święty spokój. Oczywiście on nigdy by sie nie przyznał do czytania owego czasopisma i chciał dogodzić bejli, a nie mieć święty spokój - żeby nie było. Pomyślał tylko, że mogli by się kiedyś zmierzył, co by było zabawniej. - dawno cię nie widziałem, e ładnie wyglądasz - powiedział, obdarzając ją kącikowym uśmiechem. Tego juz nie wyczytał w niczym.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:34 pm

pewnie się nie zarumieniła - na początku, a potem to już się nie liczy ze względu na całusa w jeden z nevillowych policzków . - dziękuję, - wymruczała wcale nie powiedziala nic w stylu ' ja ciebie też ' bo to chyba logiczne. - martwiłam sie o ciebie, chciałam nawet wynając Shermlocka Holmsa by cię odnalazł, gdzie sie podziewałeś, co? - uśmiechnęła się kącikowo gładząc dłonią jego policzek.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:43 pm

Milo mu sie zrobiło, gdy go ubuziała, lubił dostawać buzi, zwłaszcza od takich dziewcząt jaki bailey. - włóczyłem się po mieście i udawalem, że się uczę - powiedział zgodnie z prawdą, bo jako że jest w ostatniej klasie powinien się zacząć przygotowywać do egzaminów, ale był na to za leniwy prawda i pewnie zajmowal się zupełnie czymś innym - u ciebie jest na pewno ciekawiej, a więc? - zapytał unosząc brew, po czym zatopił usta w tequilii.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:49 pm

zarumienił się pewnie, co spodobało się podkręconej bailey. - wysłałam zgłoszenie do króliczków playboya, spędziłam kilka weekendów w bibliotece szukając czegoś o zaniku skóry z którym urodził się mój nowo narodzony brat, - złozyła usta w dziubek, stukając paznokciami o marmurowy balt baru. a co do brata i ojczyma - to napewno ojczym mógłby byc jej chłopakiem, tódzież kolegą.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 9:55 pm

- a tak, slyszałem, że masz braciszka - uśmiechnął się, cóż mam bajlej ze swoim partnerem byli śmiesznie dobraną parą, ale podobno miłość nie zna granic wiekowych, cóż.
a ja zaraz wracam
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:03 pm

bailey ma inne zdanie na ten temat, znaczy bardziej wyszukane na temat ojczyma - który wkoncu jest kolegą bailey z podstawówki, ze starszej klasy ale jednak ze szkoły się znają. - musiałam sie wyprowadzic, bo nie wytrzymywałam jego nocnych wrzasków i kroków usypiająych go rodziców. - wzruszyła ramionami zamawiajac drinka powiedzmy że nie wytrzymała bez alkoholu.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:37 pm

No tak, taki temat wymaga alkoholu - nie dziwię ci się, potem miałabyś na glowie małego potwora - powiedział, bo wiedział co mówi. Nie przepadał za dziećmi, ponieważ tylko wrzeszczały i płakły, a później jak już nauczą się chodzic to tylko gorzej. Nie zeby miał doświadczenie, po prostu przyjacólki jego matki czasami przychodziły na herbatkę ze swoimi pociechami. dobrze, ze nevill nie mieszka już z rodzicami.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:41 pm

poprawiła kołnierzyk od tęczowej polówki nevilla - apertycznie wyglądasz w tej koszulce, neville. - uśmiechnęła się tajemniczo, gładząc opuszkami palców jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:48 pm

- zawsze jestem apetyczny - rzekł z cwaniackim uśmiechem, zakładając kosmyk jej włosów za ucho, bailey. - ale ty bardziej - dodał jeszcze, kładąc dłoń na jej udzie.
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:51 pm

- nie, nie zawsze. jak byłeś mały wyglądałeś jak słon benjamin. - zachichotała, drapiąc go za uchem.
Powrót do góry Go down
neville
nowicjusz
neville


Liczba postów : 28
Join date : 24/01/2009

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptySob Sty 24, 2009 10:58 pm

- bardzo śmieszne - oburzył się, ale oczywiście tylko na zarty. A potem poszedł sobie.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptyPią Lut 13, 2009 12:07 am

tak wiec, szeri i faith przekroczywszy progi tego przybytku klulturalnego podeszły do baru i zamówiły drinki, cały czas gadając. szeri jak zwykle ukradła parasolkę do drinków i wsadziła ją sobie za ucho, ona tak zawsze robi, i w ogóle jest dziwna.
-a tak właściwie, to masz w swoim posiadaniu jakąś lateksową dupę-spytała koleżankę, popijając [rzez słomkę wscieklo-różowy alkohol.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptyPią Lut 13, 2009 12:10 am

Puścila oczko do miłego barmana, kiedy ten podał jej drinka, po czym odwróciła się i oparła przy barze, ale twarzą w stronę parkietu - w sensie, czy mam faceta paradującego w lateksowych spodniach? - parsknęła śmiechem, niemalże zachłystając się drinkiem.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptyPią Lut 13, 2009 12:15 am

szeri założyła nogę na nogę i powiodła za wzrokiem faith- jakiegokolwiek. może byc bez lateksu i bez tyłka-uśmiechnęła się przelotnie do jakiegoś chłopaka, który siedział przy stoliku i bacznie je obserwował-bo wiesz, idą walętynki a ja na przykład nikogo nie mam za bardzo. chyba, że mnie ktoś zaskoczy-oczywiście wiedziała że to komercha itepe, ale i tak nie było jej zbyt miło samej.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner EmptyPią Lut 13, 2009 12:19 am

- nie lubię stałych związków - mruknęła, wg niej za bardzo ograniczały, a ona była młoda i miała dużo czasu jeszcze na jakieś angaże. - walentynki są oklepane, no ale cóz, może sama się zdobędę na uraczenie towarzystwem jakiegoś miłego chłopca w tym dniu - dodała jeszcze, w końcu miala wielu kolegów, bliższych i dalszych. Po chwili pewnie przymrużyła oczy, gapiąc się na jakiegoś miłego kolesia w głębi klubu i zatopiła wargi w trunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Music Corner Empty
PisanieTemat: Re: Music Corner   Music Corner Empty

Powrót do góry Go down
 
Music Corner
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Rozrywka :: Nocą. :: Kluby-
Skocz do: