but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gellért-hill

Go down 
+9
wolfgang
cherry.
bijou
markus.
vera
fleur
layla
caleb
Admin
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 12:59 am

-no nie wiem- pewnie się bała że z tej imprezy wyjedzie to samo jak na elicie rpg tej karolinie pamiętasz?? -można by było, może cos z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 1:00 am

-nie pamiętam a co tam było z karoliną???-ona przeciez wtedy z ojcem dziecka swojego cos pewnie robiła-jak cos to same zrobimy dzampreze
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:35 pm

spacerował sobie z dłońmi w kieszeniach, o. myślał sobie o wielu sprawach. ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:36 pm

pewnie siedziała na jednej z ławek, ochoczo kręcąc stopą ósemki, dodam nawet że czytała lutowe wydanie elle
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:39 pm

tak, tak. bo oni byli umówieni ;d wyciągnął z kieszeni paczkę marlboro gold i zapalił jednego. do twarzy mu było z papierosem. hahahaha ;d usiadł koło biżu i objął ją ramieniem. ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:43 pm

- czesc, marcus - mruknęła troche nie zadowolona, przecież poraz kolejny sie spóźnił, dodam nawet że bijou nawet nie uniosła wzroku z nad artykułu, nie wiem o czym pewnie o jakimś całkiem przystojnym modelu tódzież kimś innym równie seksownym - co dziś robiłeś?
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:46 pm

- załatwiałem swoje sprawy kochaniutka. - powiedział i zaciągnął się papierosem. irytował go fakt, że biżu nie odrywa wzroku od gazety. nienienie. tak nie będzie. - i dużo zastanawiałem się nad naszym związkiem. - dodał bardzo spokojnie, patrząc na nią wyczekująco. złapał za krawędź gazety i jej ją zabrał wyrzucając do kosza, który był koło ławki. ha!
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:48 pm

- poraz kolejny sie spóźniłeś, wdodatku palisz przy mnie papierosy i jeszcze wyrzuciłeś mi magazyn! - mruknęła, oburzona ustrując go dokładnie nawet, założyła ręce na piersiach, ukazując mu tym swoje zażenowanie.
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:10 pm

zgasił papierosa o żelazną rączkę, czy ławce i wyrzucił niedopałek. - pasuje? - mruknął niezadowolony. - a gazetę mogę ci odkupić kochanie. - powiedział i uśmiechnął się od ucha, do ucha. wciągnął ją na swoje kolana i zaczął bawić się jej długimi włosami. ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:12 pm

- a co jesli chodzi o to że się spóźniłeś? - mimo że w duchu nie była zła, to na zewnątrz chciała jednak pokazac że jest, nie wiem dlaczego ale mam dziwne wrażenie że przeczytała coś o tym właśnie w tej gazecie, którą marcus przed chwilą wyrzucił. ale jej rozmyślenia przerwał dzwięk dzwoniącego telefonu, w czarnej kopertówce. - to pewnie andy, z nowym cudownym pomysłem na biznes. - zachichotała, przygryzając dolną wargę.
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:14 pm

- wyłącz telefon. - wymruczał i odgarnął jej z szyi włosy. zaczął ją całować po szyi i karku. - kocham cię, wiesz o tym prawda? - pytał pomiędzy pocałunkami. - zależy mi na tobie. dużo ostatnio o nas myślałem. - wyszeptał i oparł głowę o jej ciało ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:22 pm

- ale andy się obrazi, jeżeli nie odbiore. - wymruczała, zmierzwiąc jego włosy, - wiem że mnie kochasz, wiem o tym nawet gdy jesteś daleko, marcus. - wymruczała, przygryzając dolną wargę, ale powiem ci że normalna dziewczyna w sensie nie bijou - wieczna dziewica, chcąca zaadoptowac dzieci z afryki wraz z wolfgangiem, nie pomyslała by o tym że marcus chciał by spędzic z nią reszte życia, prawda? - tak? i co udało ci sie wymyslic? - wymruczała całując jego czoło
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:24 pm

- dużo mi się udało wymyślić. veribardzo dużo. ale nie wiem, czy będziesz zadowolona z moich planów, kochanie. - powiedział i wsadził dłonie pod jej bluzkę, dotykając jej zimnego ciała ;d mruuuu.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:26 pm

powiem ci szczerze, że jej ciało momentalnie pokryło się gęsią skórką a różowe rumieńce doskolane komponowały ze sniadą cerą i jasnymi włosami - przecież możesz mi powiedziec, napewno będę.
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:30 pm

zaśmiał się i zrzucił ją ze swoich kolan, na ławkę. potarł dłońmi o materiał spodni i zaczął grzebać w ich kieszeniach. o. znalazł zgubę. ale jej jeszcze nie wyciągał. nienienie. nie ma tak łatwo. - chce, żebyś spędziła swoje życie do końca ze mną. - powiedział całkiem poważnie i klęknął w mokrej trawie. spojrzał na nią z dołu i wyciągnął pudełeczko z pierścionkiem. otworzył je i zapytał - chcesz dzielić ze mną swoje życie po koniec naszych dni? - patrzył jej cały czas w oczy.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:34 pm

pewnie kładąc obudwie dłonie na kolanach, przełknęła nerwowo ślinę i patrzyła na niego przez dłuższy czas bez słowa, ale czuła że łzy napływają jej do oczu, i powolij spływając po policzkach, ;c
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:35 pm

patrzył z niedowierzaniem, jak łzy spływają po jej bladoróżowych policzkach. przytarł kciukiem po jej policzkach. - mam rozumieć, że nie chcesz? - zapytał, patrząc na nią wyczekująco.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:38 pm

pociągnęła lekko nosem, - nie, znaczy oczywiście że chce byc z tobą do konca życia, a nawet i dłużej. - wymruczała pół szeptem, ujmując jego dłonie, nawet poprosiła go żeby nie kleczał na tej mokrej trawie.
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:40 pm

usiadł koło niej i wsadził na jej śliczny palec, pierścionek z brylancikiem ;d - chcę mieć z tobą dzieci. - powiedział i pocałował ją bardzo namiętnie ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:42 pm

powiedzmy że bijou, nie ponformowała marcusa o swoich ambitnych planach co do adopcji malca z afryki, ale w sumie to po co miała go przedwcześnie denerwowac co? xd
- dzieci? nie jest za wczesnie na dzieci? - wymruczała, nerwowo przełykajac ślinę.
Powrót do góry Go down
markus.
nowicjusz
markus.


Liczba postów : 25
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:43 pm

- a nie chcesz mieć ze mną dzieci? - zapytał i złapał ją za podbódek tak, żeby patrzyła mu w oczy. ;d
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:44 pm

pewnie odparła że pewnie chce, ale jeszcze nie teraz, pewnie posiedzieli tutaj chwilę jeszcze i poszli gdzieś indziej nie wiem gdzie.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 9:10 pm

szeri siedziała sobie na ławce, bo była piękna pogoda i może nawet świeciło słońce. nie wiem jak to jest na Węgrzech. w każdym bądż razie siedziała i podziwiała krajobraz oraz ludzi przechodzących obok licząc, że może zobaczy kogoś znajomego.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 9:19 pm

czego mi ta gwiazdka nie wyskoczyła, że nowy post jest? ;x no nieważne już.
Nie wiem co mógł robić na owym wzgórzu, bo wolfie pewnie leniwy jest, albo wcale nie! uprawiał jogging, skoro taka piękna pogoda była, a że dbał o kondycję robił już trzeci kilometr, szał. W koncu wbiegł na te wzgórze, lekko dysząc oparl sie o ławkę, na której siedziała szeri. Moze nawet jej nie spostrzegł, bo patrzył na stoper, chciał wiedzieć jaki ma czas.
Powrót do góry Go down
dixie
nowicjusz
dixie


Liczba postów : 37
Join date : 06/02/2009

Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 9:24 pm

a ona też szła i chciała im przeszkodzić w romansowaniu choć na na razie nic takiego nie robili, ale dixie to dixie. i szła w swoim ślicznym różowiutkim plaszczyku... prowadząc tę bestię.. Apsika, który dawno temu czyli gdzieś kilka dni TEMU skoczył na Faith choć to było tylko z miłości. Doszła do szeri i wolfi'ego i usiadła na ławce głaskając psa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gellért-hill - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gellért-hill   Gellért-hill - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gellért-hill
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gellert-Hill Citadella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Buda :: Natura-
Skocz do: