but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 St. Stephen's Basilica

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyPią Sty 23, 2009 8:41 pm

St. Stephen's Basilica Basilica-cc-giamesh
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:23 pm

siedziała na schodkach przed i paliła jakiegoś miłego skręta którego przed chwilą kupiła i było jej całkiem miło i przyjemnie i powiem,że to nie był pierwszy skręt frigi na dzisiaj.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:28 pm

Postanowił sie nawrócić i przyszedł do bazyliki, z zamiarem bycia dobrym chrześcijaninem, ale natknął się na frigg i wszystkie jego dobre chęci zniknęły, ob ujrzał w jej cudownych dłoniach skręta. - czeeść - mruknął siadając obok niej i bez zażenowania wyciągnął z jej ust skręta, aby się zaciągnąć.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:31 pm

-hejhejhejhej. wolf-mruknęła niezadowolona bo to nie ładnie zabierać fridze skręta i jej się tez to nie spodobało.-ja wiem,że Bóg nakazał się dzielić z bliźnimi ale myślę,że ty w niego zbytnio nie wierzysz więc z Tobą dzielić się nie można bo ty jesteś zwykłym poganinem i ateistą który Boga ma w poważaniu tak więc skręt wraca do mnie-gadała głupoty ale chciała odzyskać swoje dzisiejsze jedyne źródło radości.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:35 pm

- nie jestem ateistą moja droga, ateista nie wierzy w nic, ja wierze w siebie - gadał większe głupoty niż ona, ale nie miał zamiaru oddawać jej owego skręta - poza tym do twarzy ci z tym złośliwym grymasem - pstryknął ją w nos i zaciągnął się ponownie, powstrzymując się od tego, aby nie wypuścić dymku w jej twarz. taki to nasz wolfgang.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:40 pm

dotknęła swojego nosa i przejechała po nim palcem.bo jak ją tak pstryknął to poczuła to i musiała się dotknąć tam bo to taki ludzki odruch bezwarunkowy albo i warunkowy ale chyba bez bo to reakcja na bodziec ale koniec biologi mili.-nie moja wina,że jesteś takim skąpcem i żal Ci na jednego skręta wolf.-mruknęła bo uwielbiała nazywać go sknerą..hah
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:45 pm

- po co mam kupować skręta, skoro mogę wykorzystać uprzejmość koleżanek - wzruszył ramionami i zmrużyl oczy, bo tego dnia wyszło nawet słoneczko i teraz świeciło mu prosto w nie. - i nie jestem sknerą moja droga, to tobie żal ci mnie poczęstować - rzekł i aż chciał jej zacytować jedną z rymowanek przedszkolaków, którą ciągle mówi mi mój brat ' kto sie przezywa ten się tak nazywa' czy coś w ten deseń.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:50 pm

stanęła przed nim i mruknęła coś w stylu,że on chyba już nadużywa uprzejmości tych koleżanek bo ciągle kradnie jej skręty i przypomniała mu,że ma jeszcze jej papierośnice gdzieś bo przecież kiedyś tam jej ją zabrał.ale dodała też,że może sobie ją zatrzymać i wiesz jak dotknęła palcem jego klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 3:55 pm

- chcesz mi przebić płuca? - wskazał na jej palec, który wbił się w jedno z jego żeber. - przypominam ci, ze ja nie kradnę tylko pożyczam - dodał jeszcze, patrząc na nią. pewnie chciał jej powiedzieć, że ona tez wiele rzeczy od niego pożyczała, i jej tego nie wypominał, ale postanowił się z nią nie użerać, bo trudno mu bylo pojąć kobietę.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:00 pm

-możesz sobie to zatrzymać.-powiedziała cicho bo już chyba nawet zapomniała jak wyglądała ta papierośnica i wszystkie inne rzeczy jakie jej miał.-a właśnie.wolfi.-powiedziała i wygrzebała ze swej eko torby jego ray bany i wsadziła mu je na nos.-miałam Ci je oddać wczoraj.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:05 pm

- miło, ze je oddałaś. Myślałem, że je zgubiłem - rzekł, poprawiając owe na swym nosie. dodam, że mu się przydały, bo skoro siedział twarzą do słońca, nie musiał mrużyć oczu. Szczerze powiedziawszy sam juz nie pamiętał o jaką papierośnicę jej chodzi, wiec wzruszył tylko ramionami i uśmiechnął się kącikowo do niej, żeby sie przypadkiem nie fochała na niego.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:09 pm

usiadła koło niego bo już jej się znudziło stanie. a poza tym miała na nogach jakieś miłe ankle shoes więc trochę rozbolały ją stopy.usiadła więc i mruknęła coś o tym jak wczoraj nagle zniknął ale żeby było jasne dodała,żeby go nie przestraszyć,że pyta z czystej ciekawości nie chce go ani trochę usidlić czy co on by mógł sobie tam pomyśleć. mówiąc to bawiła się rantem swojej spódnicy i delikatnie ją podwijała i opuszczała.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:16 pm

Nie chciał się tłumaczyć, dlaczego wczoraj tak szybko uciekł. prawdę powiedziawszy miał jeszcze spotkanie z jedną z koleżanek, więc tym bardziej nie miał zamiaru mówić nic fridze. Nie przyszło mu do głowy, że frigg mogłaby o to pytać, bo chciałaby go usidlić, o nie. Wyobraźnia wolfiego nie jest aż tak rozległa, prędzej pomyślałby, że bylo jej mało seksu. Tak, wiec powiedział tylko, że był umówiony z kumplem, takie malo istotne sprawy.
Wyciagnął z kieszeni spodni paczkę, dość zmiętoloną cameli i podsunął pod nos dziewczyny, żeby mu nie wypominała, że tylko bierze innym.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:24 pm

pokiwała tylko przecząco głową i patrzyła cały czas na koniec swojej spódnicy bo to jakoś fascynująca zabawa dla niej była.podrapała swoje udo schowane pod czarnymi rajstopami.-a tak właściwie wolfi. ty masz mnóstwo tych swoich kumpli. zapoznał byś mnie z którymś. bo chyba kolegujesz się z miłymi facetami prawda?-uśmiechnęła się do niego a właściwie to chyba bardziej do niego bo perspektywa poznania kumpli wolfa była kusząca.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:30 pm

- jasne, chociaż powinnaś znać ich ze szkoły. chyba, że wolisz studentów - odparł obojętnie i wsadził sobie camela do ust, po czym odpalił swoją srebrną zippo. Bawił się nią pewnie chwilę, nim schował wraz z papierosami do kieszeni. - a czy są mili powinnaś sama ocenić - dodał, bo w jego mniemaniu on byl najmilszy ze wszystkich, co nie swiadczy ze jest egocentrykiem. Moze tylko trochę!
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:36 pm

-wiesz wybacz ale licealiści są strasznie naiwni. marzą chyba żeby spotkać kogoś w liceum na całe życie albo chodzić ze sobą za rączki i całować się w stołówce.-mruknęła znudzona i wyjęła z jego kiezeni paczkę cameli i zippo. zapaliła sobie jednego i oddała mu jego własności.-studenci mają chyba już inne nastawienie chcą się bawić i się aż tak bardzo nie angażują. ostatnio jak przespałam się z tym blaisem z naszego rocznika chodził później za mną z trzy tygodnie.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:42 pm

- sugerujesz, że jestem naiwny? - zapytal unosząc brew. to mu sie nie spodobało, nie byl naiwny i nie mial zamiaru chodzić z żadną panną za rączki. Umówmy się, wolfi nie dojrzał do stalego związku. wizja jednej partnerki go przerastała.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:47 pm

-może nie ty ale większość twoich kolegów chyba chce osiągnąć w życiu to co nasi beznadziejni starzy. może i mają mnóstwo kasy ale moja matka nie jest szczęśliwa ojciec nie żyje a ja sam dobrze wiesz jaka jestem.są z panienkami których rodzice dosyć dobrze stoją i jak się z nimi ożenią to dostaną dom na przedmieściach, czarne volvo i goldena.-powiedziała i spojrzała się na jego kolana.-wiesz istnieją wyjątki takie jak ty czy ja i jeszcze pare innych osób ale...-nie dokończyła i wyprostowała swoje nogi
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:54 pm

- może i tak, ale co z tego że chcą mieć stabilne zycie? - zapytał, sam traktował swoją rodzinę, zwłaszcza ojca za antywzór i nie miał zamiaru być takim snobistycznym sztywniakiem jak on. - jesteśmy inni, ob zyjemy tym co mamy, zyjemy chwilą. to, że oni preferują związki to ich sprawa. ja nienawidzę ograniczeń, cóż - rzekł jeszcze, zaciągając się swoim papierosem. nie lubił takich tematów. Zwłaszcza o jego kumplach.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 4:58 pm

znudziło jej się i tylko kiwnęła głową. przymknęła oczy i zaciągnęła się zapalonym przed chwilą papierosem.-skończmy tak głupio pieprzyć.-mruknęła wypuszczając papierosowy dym z płuc gdzieś w bok i oparła swoją głowę o oparcie ławki dotykając jej czubkiem ramienia wolfowego.wiesz jak,nie. miło.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 5:04 pm

- tak, to zdecydowanie głupsze od efektywnego pieprzenia - mruknął uśmiechając się miło i zaciągnął się ponownie. Założył jej kosmyk długich włosów za ucho i mrugnął do niej, ale bez żadnych podtekstów. Z czystej sympatii.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 5:08 pm

-wiesz,wtedy masz przynajmniej jakąś satysfakcje i jest Ci całkiem miło.-szepnęła uśmiechając się na myśl o 'efektywnym pieprzeniu'. nawet przeszedł ją przyjemny dreszcz kiedy dotknął jej włosów. wyrzuciła papierosa na chodnik i przydepnęła go obcasem swoich miłych butów a jej ręka wylądowała na wolfowym kolanie zupełnie odruchowo.
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 5:14 pm

- tak, zupełnie miło - zgodził się z nią i przejechał palcem wskazującym po jej szyi. Potem zgasił również papierosa i wyrzucił, omal nie trafiając w jakiegoś pudla ciągniętego przez sympatycznie wyglądającą tłustą staruszkę.
Powrót do góry Go down
frigg
piotruś pan
frigg


Liczba postów : 105
Join date : 16/02/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 5:19 pm

-nie wypłacił byś się-mruknęła bo wyobraziła sobie,że wolfi trafił by owym papierosem w pudla i tym samym go zranił a ta miła staruszka postanowiła na nim zemścić i podała go do sądu.przesunęła swoją rękę odrobinę wyżej i odchyliła głowę,żeby ułatwić mu dostęp do jej szyi
Powrót do góry Go down
wolfgang
tonik
wolfgang


Liczba postów : 57
Join date : 31/01/2009

St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica EmptyCzw Lut 19, 2009 5:30 pm

Musnął ustami kącik jej warg, po czym szepnął do jej uszka, ze nie dziś, bowiem znowu miał jedno z tych swoich spotkań i zasiedział sie tu z nią, a wiec był pewnie spóźniony. Pożegnał się z nią i pewnie poszedł, jak moja wena na niego, wybacz ;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





St. Stephen's Basilica Empty
PisanieTemat: Re: St. Stephen's Basilica   St. Stephen's Basilica Empty

Powrót do góry Go down
 
St. Stephen's Basilica
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Popularne-
Skocz do: