but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gundel Restaurant

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyPią Sty 23, 2009 12:42 am

Gundel Restaurant Gundel.Restaurant
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:21 pm

przyszły więc tu , bo fleur pamiętała adres od ostaniego spotkania rodzinnego.pewnie gdzies usiadły,przy oknie.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:24 pm

i zamówiły góre żarcia...tzn ona tak zrobiła i jadła teraz bo caly dzień nic nie jadła
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:27 pm

a ona zamówiła tylko jedno danie, nie wiem co .a do tego pewnie jakąś ruską żubrówkę , której nie było i musiała zamówić zwykłą wodę. -jak faceci?
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:28 pm

-pewnie dawno wygineli-westchneła gryząc jakis kawał miesa
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:33 pm

- to pewnie zostanę lesbijką!- zauważyła i wyjrzała przez okno, co zobaczyła. pedałów. ;c -patrz to ten który ci się podobał! -przyłozyła palec wskazujący do szyby .
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:35 pm

z wrazenia upuściła widelec i co zaden kelner nie przyleciał tylko KELNERKA
-to jakis koszmar czy co ????gorzej jak w seksmisji
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:38 pm

-nie wiem!a pewnie jak spotkasz niepedała to będzie miał uciętego członka!!-powiedziała to iż dzisiaj jej się owa sytuacja przysniła, strach sie bać.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:39 pm

-albo bedzie księdzem-przypomniał jej się andi-co to za kraj tak wogóle chce spowortem do L.A tam był przynajmniej prawiczek Ryczy
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:41 pm

a fleur nawet nie wiedziała że endi chce zostać księdzem ;x.- był? - ona sobie nie przypominała żadnego takiego, a może go poznała dopiero wtedy kiedy był rozprawiczony.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:42 pm

nie byl rozprawiczony chyba
-no nie pamiętasz Riczego tego z as fajfów,taki słit blondas flooooooooooooo
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:45 pm

wiesz że był, moja koleżanka go rozprawiczyła chyba . nie wiem nie pamiętam moze się miętolili na łóżku hotelowym. -ten Riczi ? pamiętam, nie lubie go . - wyjżała jeszcze raz za okno ale na szczęście ni było już owych homoseksualistów i odetchnęła z ulgą, bo bała się nie przyjemnego widoku .
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:48 pm

moze poszli na parade czy cos
-ciekawe czy jak zawołam kierownika sali to przyjdzie facet czy kobieta,jak obstawiasz????-głodna nadal była
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:51 pm

-pewnie facet , ale nie zdziwiłabym się jak by był transwestyta więc pewnie kobieta . - napiła się i spojrzała na swoje ledwo ruszone danie na talerzu.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptySro Sty 28, 2009 11:56 pm

ktore jej vera zabrała i zjadła sry ale 2 kalorie na dzień to dla niej stanowczo za mało i tak nie ma dla kogo byc chuda
-jezeli cos sie nie zmieni jade stąd dokąs indziej
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:00 am

-ja bym chętnie pojechała do paryża,stęskniłam się już za tymi facetami którzy nie potrafia usiedziec przy jednej kobiecie.- dziwna jest prawda? ile kobiet na swiecie chciało by mieć stałych facetów, a ona jednak tęskniła, bo była taka jak oni.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:02 am

nie dziwna to cała flo
-to jezdzmy chociaz na wekend,chłopa nam trzeba
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:10 am

policzyła na pacach lewej reki dni do weekendu. - jeszcze dwa dni, albo jeden jak kto woli. - zanurzyła usta w szklance zimnej wody, ktora miała byc lodowata ale w ciepłej atmosferze restauracji się ogrzała. -muszę wymulić od starszych kasę, bo akurat sama nie mam.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:12 am

rozesmiała sie
-jak to nie masz??rozesrałaś tyle kasy z konta????ciekawe na co
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:22 am

wzruszyła ramionami.- nie wiem, jakoś tak się skończyły.-odstawiła pustą szklankę i spojrzała na facetów w garaniakach którzy ledwo co weszli, szkoda że z zonami i po 50.-co u brata?-bo przeciez ma rodzeństwo jakies, to czemu nie brata.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:26 am

-pewnie nadal żyje gdzies w amerykańskim buszu gdzie poszedł badac intymne zycie jakis robaków,nie dzwonił więc nie wiem moze ugryzł juz go jakis skorpion albo anakonda go zjadła napisze do niego na ms'a
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:29 am

-myślisz ze jak zjadła go anakonda to odbierze esemesa?-przetarała swoje prawe oko , które swedziało ją od tych wszystkich tanich kosmetyków, kredek i innych pierdół cioci.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:31 am

-nie wiem moze znajdzie w jej brzuchu zasięg i odbierze ,jeju głowa mnie boli
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:41 am

-jej, może idź do lekarza nie wiadomo co w naszych głowach siedzi. =w przypadku bólu brzucha czy ramienia doradziłaby masować, ale masowanie głowy to nie najlepszy pomysł, przecież........bez przesady.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant EmptyCzw Sty 29, 2009 12:44 am

-ej masaze głowy sa fajnie szczególnie lubiłam jej jak mi horse jej robił na wakacjach w Argentynie-rozmazyła sie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gundel Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant Empty

Powrót do góry Go down
 
Gundel Restaurant
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Alhambra Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: