but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 anikque

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

anikque Empty
PisanieTemat: anikque   anikque EmptyWto Sty 27, 2009 6:57 pm

1. imię i nazwisko.
anique berrevoets
2. datę oraz miejsce urodzenia.
siedemnasty kwietnia '90 ckanada
3. historia postaci ( mininum 7 zdań, nie zabawiamy się w byle jakie wizytówki z forek shentee! )
urodzila sie w kanadzie ale jakos wyszlo jak to w zyciu bywa ze przeniosla sie tutaj.byla a moze i nadal jest molem ksiazkowym,no ale teraz woli filmy np nieme.cos o jej famili to ze jej mam i tat są prawnikami co nie co oczywiscie zarabiaja no i fajnie.ma jeszcze siostre nalogowa alkoholiczke o dwa lata od niej starsza,nie ukrywa ze jej siostra to margines.w szkole miala fajnego kolege e e ... .. nie wiem jak sie nazywal ale byl kujonem i był oblesny ale anik zawsze od niego sciagala dzieki czemu ma dobre wyniki w nauce.nie ma planow na przyszlosci,zyje tak jakby jutra mialo nie byc.jest szesc,moze być?
4. nie długi opis postaci ( charatker , osobowosc etc. )
nieodpowiedzialna egoistka leniwa i czasem tchórzliwa
5. nałogi orientacja seksualna.
hetero,guuuuuuuuuuumy do zucia i bita smietana queen
6. zdjęcie.
ryj pożyczony od? siri tollerod chyba ze nie znajde avuw albo wróci mi faza na koko ! ;;>

anikque 108
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

anikque Empty
PisanieTemat: Re: anikque   anikque EmptyWto Sty 27, 2009 8:22 pm

akceptuję
Powrót do góry Go down
 
anikque
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: ELITA :: Wizytówki-
Skocz do: