but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 nikolasowy.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptyPią Lut 06, 2009 11:55 pm

- sam. - kiwnął głową z aprobatą, uśmiechajac się lewo kącikowo. w duchu dziękował ojcu, że wyposażył go we własne mieszkanie, bo apartament z matką nie bardzo mu się uśmiechał, ale i w sumie nie tylko mieszkanie, ale temat o genitaliach pozostawimy. - a ty? - przejechał wargami, po jej szyj. chciał się upewnić, czy jak będzie ją odprowadzał do domu, to dostanie jakąś torebką, po głowie, że wróciła tak późno z jego powodu, czy po prostu moze spokojnie stanać pod drzwiami jej mieszkania.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:01 am

- mieszkam sama,ale moje sąsiadki to mędy i straszne cioće plo!- trochę się zbulwersowała ale nie za bardzo.z jakiegoś powodu postanowiła że zmieni pozycję ;x zwróciła się do niego przodem-ale chyba dziś nie będe wracała do domu,chyba że bardzoo późno,bo cała noc przed nami a my chyba nie skończyliśmy-chyba słusznie zauważyła i przygryzła dolną wargę a potem go tak namiętnie pocałowała.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:07 am

uśmiechnął się dziarsko, błądząc dłońmi, po jej pośladkach i odwzajemniając pocałunki. odetchnął w duchu, że i ona również mieszka sama, bo nie będzie musiał ubierać na głowę żadnego kapelusza, tudzież czapki ochronnej, przed ogromem spadających szpilek.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:12 am

zaczęła obsypywać pocałunkami jego szyję.rękami molestowała jego całee ciało,no może nie dokońca ;x plecami przylgnęła do tych zimnych kafelków z żółwiami przez co przeszedł ją dreszcz.zaczęła namiętnie/soczyście/niewiem jeszcze jak go całować co chwilę przygryzając jego wargi ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:16 am

bawił się jej piersiami, ściskając delikatnie sutki i oddawał jej równie namiętne pocałunki, które były, też soczyste, aha. zaczął schodzić z pocałunkami coraz niżej, po szyj, dekoldzie, piersiach i brzuchu, przyprawiając ją o dreszcze, te przyjemne, po czym zapewne w nią wszedł i kochali się w owej wannie, przy wonnych zapachach.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:24 am

i było fajnie i pewnie doszli oboje do finału ;x i pewnie opadła z sił po owym wyczynie i raczej zasnęła w jego wannie a raczej przed zasnięciem jeszcze było ją stać na namiętny pocałunek w ramach podziękowań ;x bądź nie wiem poszła już do domu czy coś w ten dekolt.no to pa.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 12:28 am

pewnie spali razem w owej wannie, co po paru godzinach nie było za miłe i nicolas, przeniósł anique do sypialni, sam kładąc się obok niej i tak spali dalej. pa. ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:27 pm

był po porannym, jeśli w sumie mogę tak powiedzieć, bo jest już w sumie, po południu, ;c prysznicu, a więc był w samych bokserkach, tych z serii luźnych, białych w pionowe paski, koloru błękitnego, takie jak mój nauczyciel wf ma, ahahaha!, i teraz siedział na sofie w ręku trzymając zimne piwo. oglądał zapewne jakiś mecz, a może był to jeden z tych dennych seriali brazylijskich, tak zwanych 'wyciskaczy łez'. -.-
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:34 pm

skąd wiesz jakie bokserki ma twoj nauczyciel wuefu ? ;x
a okej ona u niego była jeszcze tak więc,pewnie była ubrana w jakiś jego tiszert ,pewnie jego ulubiony,musi jej wybaczyć ;x usiadła obok niego na sofie całując go w prawy policzek bo siadła po prawej stronie ;x i powiedziała ciepłym głosem hej i wpatrzyła się w telewizor w którym leciał serial brazyliski,które lubiła jej matka ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:39 pm

bo przeleciał mnie w kantorku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uśmiechnął się kącikowo w stronę anique, po czym odrzekł równie ciepłe. - cześć. - podrapał się, po ramieniu, po czym zapewne podstawił jej pod nos, ale spokojnie mogła oddychać, także luzik, piwo z pytającym wyrazem twarzy i miłym, łagodnym usmiechem, który mówił, że ma ochotę na seks, ale ona w sumie nie mogła tego odczytać, a jeśli to zrobiła, to jest dla mnie wielka!
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:45 pm

traumatyczne przeżycie? xd
rozsiadła się wygodnie na tej sofie,nie powiem że nie.nie miała w zwyczaju pić o tak wczesniej porze ale dziś zrobiła ten wyjątek i upiła kilka łyków piwa poczym oddała je właścicielowi.okej nie czytała też niesety ani cudzych myśli ani nie rozszyfrowała uśmiechu nicolasa bo na tyle aż go nie znała ;< a szkoda bo to jej by uławtwiło napewno życie ;x. - dobrze ci się spało?-zapytała smyrając nosem jego prawy policzek.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:51 pm

tak, bo fajne były jedynie jego bokserki i ewentualnie duże błękitne oczy, również jego ! xd ogólnie dużo milszy jest wf - sta chłopców, ojaaa! ;x

przetarł lewą dłonią, lewe oko, również, po czym napił się piwa, które zostało mu zwrócone. - owszem. - uśmiechnął się kącikowo i położył głowę na jej kolanach, bawiąc się kosmykiem jej włosów. zapewne zakręcał go na palcu, nie dowiedze za dobrze z tej szafy. ;c - a tobie? - spytał, unosząc głowę i całując ją w podbródek, bo tam zapewne najbliżej, a później wrócił do uprzedniej pozycji.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 4:58 pm

ja miałam fajnego wuefiste w podstawówce ;x to były czasy xd
-okej,tylko masz niewygodnie łóżko-powiedziała jakby z wyrzutem ;x bo niby dlaczego nie miał wodnego ;c.- wogóle to musze wziąść prysznic -powiedziała wstając i udając się do łazienki nie domykając drzwi na znak tego że dziś też może umyć jej plecy ;x jeśli nie znudził mu się już numerek w wodzie ;c
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:03 pm

dopił piwo i odstawił pustą butelkę na stolik. domknął szafę, w której siedziałam, dając mi jednocześnie znak, że nie chce, zebym tego widziała, ale ja i tak szłam za jego plecami, ahahaha. ;c otwarł niekoniecznie zamaszyście drzwi od łazienki i wszedł do owej, uśmiechając się dziarsko. - wpadłem pomóc ci w umyciu pleców. - wymruczał, podchodząc do niej i kładąc dlonie na niej biodrach, pocałował ją w szyję.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:09 pm

- to miło -wymruczała ale nie jak kot ;x zapomniałam dodać że już sie pewnie rozebrała i jego też już tak nawet jesli zrobil to sam ;x aha.spojrzała na te kafelki w żółwie bo uznała je za interesujące zresztą miło jej się kojarzyły ;x czekała nie na zbawienie ;x tylko na umycie pleców przez nicolasowego.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:17 pm

no więc wlazł zapewne za nią do wanny i zanim umył jej owe plecy, to po obłapiał ją, aż w końcu zabarał się do wyznaczonej mu pracy, cnie. kiedy skończył przytulił się do niej od tyłu, odgarniając włosy z jej ramienia i cmoknął ja w szyję, po czym wyszedł z wanny. wytarł się, założył bokserki i powiedział, ze idzie zrobić coś do jedzenia, ohoh.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:22 pm

dokończyła się myć i ubrała się w jego szlafrok nie był w misie ;x ale za to ładnie pachniał.przeczesała ręką mokre włosy ;x. i poszła do kuchni i usiadła zapewne na blacie i patrzyła się na niego bo coś tam przygotowywał miała nadzieje że było to danie bezmięsne ;c i też przygryzła dolną wargę bo wyglądał bardzo seksy i z pewnością nadawał by się na kucharza ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:27 pm

brakowało mu jeszcze fartuszka z gołą panną. ;c
zrobił, coś. nie mam pojęcia, co, ale na pewno było jadalne i zapewne bez mięsa, bo w sumie udało mu się zapamiętać, jak wczoraj anique mówiła, ze jest wegetarianką. uśmiechnął się równie seskownie, jak i seksownie wyglądał do anique i cmoknął ją w kość policzkową, po czym postawił talerz z owym jedzeniem na stole.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:35 pm

usiadła przy stole jak należy i nie wiem czy do tego dania były potrzebne sztućce a więc okej zaczęła konsumować ;x dość szybko zjadła i poszła tak przebrać się w swoje ubrania które były porozrzucane po wszystkich częściach mieszkania owego ;x. - było smaczne -powiedziała cicho mu do ucha bo zapomniałam napisać że usiadla u niego na kolanach ;<. po czym musnęła jego ustaaaaaaaaaa ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:39 pm

też pewnie, coś zjadł, a później wsadził naczynia do zmywarki, kiedy anique poszła się ubrać. położył ręce na jej biodrach, kiedy usiadła na jego kolanach i uśmiechnął się łagodnie. wcale nie podziękował, bo wiedział, że było smaczne. ta męska pewność siebie. ;c przejechał nosem, po jej szyj, błądząc dłonią, pod jej koszulką.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:44 pm

i zapewne go to zaboli ale wypadło jej coś tak ważnego ;c nie wiem co jest ważniejsze od seksu z nicolasem w tym momencie ;x no ale mnie opieprzają jak tylko można ;c wiec ide juz posprzatac ;c szepnęła mu coś miłego żeby załagodzić sytuacje i pocałowała go w kącik ust lewy tym razem! i tak czuła się nawet troche winna ;x i ubrała się i wyszła nawet nie wiem chyba z mokrymi włosami ;x z nadzieją że jej to kiedyś wybaczy, oja. ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 5:47 pm

zamknął za nią drzwi, wcale nie rozgoryczony faktem, że nie przeleciał jej dziś. cmoknał ją nawet w policzek, kiedy stała już za drzwiami, po czym wszedł do kuchni, wziął piwo i wrócił do oglądania, zapewne owego brazylijskiego serialu.
pa!
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 10:25 pm

a więc przyszli. nicolas położył dłoń na jej łopatce, przepuszczając ją przez drzwi do mieszkania, po czym wszedł za nią i zamknął owe. odwiesił jej płaszcz na wieszak i swój także, standard. - więc napijesz się czegoś, czy od razu mam szukać dla siebie ubrań? - spytał, opierając się o futrynę drzwi do salonu i uśmiechając szelmowsko. bawiła go ta cała sytuacja.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 10:27 pm

- nie chcę wybrudzić ci kanapy, a wiec możesz coś znaleźć - uśmiechnęła się miło, oglądając jakieś zdjęcia w salonie. Zapewne nicolasa w pieluchach, nicolasa w pierwszym dniu szkoły itd. Niektóre były naprawdę urocze!
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 EmptySob Lut 07, 2009 10:34 pm

wszedł do sypialni i znalazł jakiś miłą koszulkę i spodnie też, po czym wrócił z owymi do faith. - proszę. - podał jej, uśmiechając się kącikowo. podszedł do barku i nalał sobie danielsa do szklanki, po czym usiadł na kanapie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nikolasowy. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: nikolasowy.   nikolasowy. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
nikolasowy.
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Apartamenty-
Skocz do: