but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szoborpark

Go down 
+3
max
bijou
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 1:57 pm

- łamanie serc, - urwała swoją wypowiedz by nie dopowiedziec czegoś w stylu ' kretynie' bądz ' idioto'
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 1:58 pm

- źle się wyraziłem, nie chcę być łamaczem serc, ale jeżeli dziewczyny będą przeze mnie płakać to co ja mam na to poradzić ;x - powiedział wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:00 pm

- to kim chcesz byc, - spojrzała na niego, troche bardziej rozpromieniona gdy dowiedziała sie że maks wcale nie chce byc łamaczem serc xd




ZARAZ WRACAM
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:06 pm

- chcę być zajebistym gościem, który będzie cieszył się życiem do późnej starości - powiedział patrząc daleko przed siebie, gdzieś tam hen.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:13 pm

- wpadniala myśl. - wzrurszyła ramionami xddddddddddddddddddddddd
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:16 pm

wpadniala xdd
- taa. a ty jakie masz plany, hy? będziesz wykładać na uniwersytecie? ^^ - zapytał.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:20 pm

- nie, będę wychowywac gromadkę dzieciaków, i gotowac obiadki dla męża który późno będzie wracał z pracy. - wyszczerzyła sie, dając tym samym sygnał maksowi że wcale nie zamierza zostac kurą domową. - myslę nad medycyną
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:22 pm

- super, jak będę miał gorączkę to przyjdę do ciebie ;x w sumie to ja też muszę pomyśleć nad studiami, zawsze to pięć lat opierdalania się - powiedział wyciągając z kieszeni paczkę papierosów. zapalił sobie jednego a resztę schował ;x
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:26 pm

- trzeba miec jakieś osiągnięcia w liceum żeby dostac się na dobre studia. - wymruczała dając tym samym maskowi do zrozumienia że przepisując na drugiej przerwie zadania domowe wcale nie dostanie się na medycynę czy prawo tódzież inny miły kierunek
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:28 pm

- aj, bijou, na jakim ty świecie żyjesz. w dzisiejszych czasach, kto ma kasę, ten ma władzę. nawet nie wiesz jacy wykładowcy na uczelniach są przekupni - powiedział i zaciągnął się mocno fajką, po chwili wypuścił dym.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:30 pm

zaciągnęła się powietrzem układając z ust klasyczny dziubek - okej, skoro tak sądzisz niech ci będzie. - niestety bijou nie miała fortuny ojca w kieszeni i nie mogła wykupic sobie studiów, xd
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:32 pm

poruszył brwiami góra-dół-góra-dół i jeszcze raz góra i powiedział udając przerażonego - ej, ty bijouuu! lekcje ci się zaraz skończą, ojej!
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:35 pm

spojrzała na niego troche przerażona zerkając w stronę szkoły - no to super, ciekawa jestem co teraz zrobimy. - przygryzła dolną wargę wsuwajac dłonie do kieszonek płaszcza.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:38 pm

zaśmiał sie delikatnie, musze przyznać że z niej się śmiał ;x - no jejku, chyba nic ci się nie stanie jak raz nie pójdziesz do szkoły co? - powiedział i doszedł do wniosku, że ona jest chyba największym kujonem ze szkoły ;x
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:40 pm

nie jest są napewno większe kujony, zresztą musisz mi przyznac że jest miłym kujonem, wdodatku nie jest dziewicą. - no w sumie chyba nic. - zmarszczyła nos zakładając kosmyk włosów za ucho .
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:43 pm

no tak, jest dosyć miłym kujonkiem, a w ogóle to maksiu myśli, że jest dziewicą! - no właśnie, wiec chyba możesz ze mna tu spacerować prawda? nie będziesz mieć wyrzutów sumienia? - zapytał ;x
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:51 pm

tak jak pewnie połowa szkoły, no ale mniejsza, opusciła bez radnie ręcę - no w sumie mogę, i tak nie opłaca mi się już isc do szkoły. - uśmiechnęła się lewo kącikowo.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:57 pm

- a myślałem, że pójdziesz choćby na te pięć minut, bo to zawsze coś ;x - powiedział wyrzucając gdzieś w trawę papierosa.
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 2:59 pm

bo pewnie by poszła, ale ten urok maxa tak na nią działa, jak by co to ty nic nie wiesz - najwyraźniej słabo mnie znasz - zachichiotała cicho, zakładając kosmyk włosów za ucho - to co gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 3:01 pm

ok, nic mu nie powiem! - no chyba tak. a gdzie proponujesz? - zapytał, bo on to taki dżentelmen był i w ogóle, liczył sie ze zdaniem koleżanek ;x
Powrót do góry Go down
bijou
kakao
bijou


Liczba postów : 97
Join date : 25/01/2009
Skąd : z piekła rodem

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 3:04 pm

ale napewno, bo cos czuje że mu wyklablujesz ;x
- chocmy do starbucksa na kawę - przygryzła dolną wargę, chociaż nie była zadowolona ze swojego postępowania to jakoś wcale smutno jej nie było
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyPon Sty 26, 2009 3:05 pm

nie no, ja nie wykabluje, no chyba, że mnie przekupi czymś fajnym ;x - no dobra - powiedział i poszli do starbaksa tak zwanego, gdzie zaczniesz ;x
Powrót do góry Go down
hope
nowicjusz
hope


Liczba postów : 17
Join date : 28/01/2009

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 4:42 pm

pewnie siedziała na jednej z ławek w duchu karcą te wsystkie rakotwórcze substancje unoszące sie w powietrzu
Powrót do góry Go down
mathilde
nowicjusz
mathilde


Liczba postów : 14
Join date : 28/01/2009

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 4:45 pm

w takim razie matyldzia też siedziała, pewnie na tej samej ławce co nadzieja. miała dziś zepsuty humor, więc była zapewne wredną jedzą. spojrzała nieco chamsko na blonddziewczę, po czym spytała, czy uraczy ją jednym papieroskiem.
Powrót do góry Go down
hope
nowicjusz
hope


Liczba postów : 17
Join date : 28/01/2009

Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 4:53 pm

- nie, niestety nie palę . - sporzała na nią troche podejrzliwie, lecz po chwili uraczyła ją miłym uśmiechem - palenie powoduje mnustwo chorób.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szoborpark - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szoborpark   Szoborpark - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Szoborpark
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Rozrywka :: Za dnia :: Inne-
Skocz do: