but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hösök Tere [metro]

Go down 
+2
anique
Admin
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Sty 23, 2009 9:45 pm

Hösök Tere [metro] Hosok-tere-metro
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 8:34 pm

metro metro a co to metro? a już wiem ;x jechała tym metrem gdzieś tak powiem szczerze przed siebie.stała bo było strasznie tłoczno! i czekała na zbawienie.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 8:44 pm

stał na wprost drzwi, trzymając się metalowej rurki i przeklinał siebie w duchu, że wybrał owe metro, które zawsze o tej godzinie jest tak zatłoczone, że ledwo nos można wsadzić. modlił się, żeby w końcu dojechać na przystanek.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 8:48 pm

gdzieś tam w tłumie dostrzegła nicolasa choć mogło by się to wydawać dziwne bo wszyscy wyglądali jak ściśnięte ee mrówki ;x. jakimś cudem przedarła się przez tysiące emerytów/pedofili/żuli/lesbijek/pedałów/i nieliczną częśc normalnych ludzi.stanęła obok nicolasa trochę potargana ale nie miała możliwośći aby poprawić fryzurę ;x - heej -przeciągnęła.-dokąd jedziesz? - choć może i on wybrał się w podróż w nieznane ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 8:55 pm

spojrzał mimowolnie w stronę głosu mówiącego do niego, czy to czasem nie jakaś biała postać, może nawet jakiś anioł, co w sumie w owym tłumie było by nierealne, a przynajmniej on tak uważał, ja tam musiałabym jeszcze chwilę po debatować. jego wspaniałe, zakładam, szare oczęta ujrzały anique, uśmiechnął się szelmowsko, - cześć. - po czym dodał, że jego marzeniem jest następny przystanek, ale nie jest pewien, czy do owego dotrze, wcześniej nie dusząc się potem tych starych emerytów, którzy zostali w epoce średniowiecza i nie wiedzą, co to prysznic. - a ty? - zamrugał mimowolnie rzęsami, bo jeden z owych emerytów kichnął, wprost na niego. wytarł, też twarz dłonią, wykrzywiając usta w geście zniesmaczenia.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:00 pm

całe szczęście że owy emeryt nie opluł anique,myśle że to tysiąc zarazków + mógłby jej sie rozmazać makijaż od nadmiaru śliny ;x no ale to już mniejszy kłopot.-jaa ?-zapytała sama siebie.- nie wiem,nie znam za dobrze tej okolicy,zresztą zawsze w metrze można kogoś fajnego spotkać,wiem że to może wydawać się głupie ale lubie sobie czasem tak pojeżdzić,ale to chyba nie jest jeszcze żadna choroba - ten tłum który był już naszczęście coraz mniejszy,więc chyba już nie nazywał się tłumem uniemożliwiał jej gestykulacje a ona czasem lubiła gestykulować.;x a na koniec tego wszystkiego podrapała się po nosie.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:06 pm

- więc wnioskuję, ze wysiadasz ze mną. - uśmiechnął się szelmowsko, a za razem ujmująco, po czym posłał owemu starcowi groźne spojrzenie, które mówiło, żeby się od niego odsunął. ależ nicolas, zuły! i biedny starzec, mwhaha. -.- metro zatrzymało się, a nicolas odetchnął z ulgą, chyba dziękując Bogu, w którego nie wierzył. wyskoczył z metra, wcale nie pociągając za sobą anique, to była jej sprawa, czy chce dalej jechać wśród tego smrodu i nachalnych, obleśnych mężczyzn + starców bez zębów, czy chce wysiąść wraz z nicolasem. odetchnął świeżym, w miarę, ale przynajmniej bez zapachu odoru potowego, powietrzem, uśmiechając się łagodnie.
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:11 pm

wysiadła za nicolasem poprawiając swój płaszcz który nieco się pogniótł w czasie tej ekstremalnej jazdy ;x stali teraz na stacji metra na której o dziwo było dość pusto bo wszystkie te człowieki które wysiadły gdzieś się porozchodziły. - oja chyba myślę że powinnam wziąść prysznic bo ci ludzie nie używają mydła-zmarszczyła nos.nie sugerując oczywiście niczego.no cusz czuła się podobnie jakby jechała w zatłoczonym metrze przy +49845987989768 stopniach ;x
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:15 pm

- owszem ja też. - również zmarszczył nos, wkładając ręce do kieszeni płaszcza, tudzież kurtki, nie jestem pewna, po czym wygrzebał z owej paczkę papierosów i najpierw spytał anique, czy chce, a kiedy odmówiła sam zapalił, a jesli nie odmówiła, to podpalił jej, a później sobie, si. - ale może najpierw wpadniesz z do mnie? - spytał, przyglądajac jej się uwaznie z kącikowym uśmiechem. - z resztą ja też mam prysznic. - uśmiechnął się dziarsko, wypuszczajac dym tytoniowy, który zabija palących i tych, którzy są w ich otoczeniu. ;c
Powrót do góry Go down
anique
żółw w rakiecie
anique


Liczba postów : 159
Join date : 27/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:20 pm

nie chciała bo ona chyba nie paliła? nie wiem ;x - wiem,że masz prysznic-uśmiechnęła się kącikowo.bo przecież kiedyś z nim spała albo nie wiem odwiedziła przpadkowo jego łazienkę i ujrzała owy prysznic a raczej kabinę prysznicową,okej.nie zamierzała go ochrzanić że zatruwa jej powietrze i że przez niego moze sie nabawić raka płuc ;x a ona dbała o swoje zdrowie. powiedziała mu żeby ją zaprowadził do swego domuu bo ona nie pamięta już gdzie to ;c

/ internet mi zaraz wykituje ;x więc zw.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptyPią Lut 06, 2009 9:22 pm

i pewnie objął ją ramieniem, a ona wcale nie odsunęła się, bo nicolas nie pachniał tak brzydko, jak w sumie, by mu się zdawało i poszli, tym razem pieszo. zacznę nawetttttttttttt.
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:06 pm

ophelia nawijając kosmyk wlósów na palec, jednoczesnie mierząc wzrokiem tyłki przechodzących facetów, czekała na merto, chyba.
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:10 pm

wysiadł z metra, stawiając kołnierz u swojego płaszcza i zapewne wyciągnął z kieszeni paczkę dialumów, po czym zapalił jednego. ruszył przed siebie i zapewne standardowo wpadł w ophelie, uśmiechając się niemrawo, aczkolwiek ujmująco i przeprosił ją, sam nie wiedząc z jakich przyczyn znalazł się ' na niej'. pewnie to jakieś przyciąganie, feromony i te sprawy, co?
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:13 pm

w metrze sie nie pali, ale to mniejsza.
ophelia pewnie oburzona, spojrzała na niego z dołu, trzepocząc niewinnie rzęsami. - nic sie nie stało, mały. - wymruczała, uśmiechając sie tajemniczo.
pewnie używała jakichś perfum przyciągających facetów jak magnez, coś w stylu axa .
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:16 pm

zmarszczył nos, na owe słowo 'mały' i uznał ją za cwaniare,ahaha. ;c i ogólnie pewnie stwierdził, ze sama jest mała nie tylko wzrostem. ;c wypuścił dym tytoniowy, gdzieś w bok, zeby jeszcze nie pozbawiła go kostek u nóg, kiedy zacznie kopać phila za to, że bezczelnie niszczy jej cerę + włosy z brakiem rozdwojonych końcówek. - fajnie. - rzucił, po czym uśmiechnął się seksownie i zapewne zaczął odchodzić?
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:19 pm

pewnie ułozyła usta w klasyczny dziubek, ale nie wiem bo baśka mi zasłaniasz całe życie, a ławka ogranicza mi widocznosc. - będziesz miał zmarszczki, od tego marszczenia! - powiem ci baska, że sie skrzywiła wyobrazając sobie go całego pomarszczonego, tu i ówdzie .
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:25 pm

- nie dbam o to. - wzruszył ramionami, obracając się w jej stronę i zaciągając owym papierosem. przejechał dłonią, po jej policzku, uśmiechając się dziarsko i szepnął jej do ucha, że ona ma bardzo śliczną, a jej oczy to totalna głębia oceanu, w której mógł by się zatracić, po czym uśmiechnął się pod nosem, unosząc w górę lewą brew i wrzucając papierosa do pobliskiego kosza.
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:30 pm

- to nie fajnie, bo będąc w wieku mojego ojca będziesz wyglądał tragicznie, a o seksie będziesz mógł tylko pomażyc. - mruknęła, oblizując kokosowy błyszczyk z ust, nie żeby jej snieżno białe policzki zróbiły sie lekko różowe, skąd! - ocean mówisz? przeczytałeś to pietnascie minut temu na etykietce od odświeżacza powietrza?
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:34 pm

- daleko mi do wieku twojego ojca, mała. - rzucił, wzruszając ramionami, po czym zaczął grzebać, po kieszeniach swojego płaszcza i wyciągnął z niego ulotkę o jakiś ocenach i zanieczyszczeniach wpadających do nich i uśmiechajac się dziarsko, podał jej ową ulotkę, wkładając ręce do kieszeni płaszcza.
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:37 pm

załozyła kosmyk włosów za ucho, siadając na ławce. tak tak, moi drodzy. nasza ophelia jest na głodzie, bowiem nie brała nic od kilkunastu godzin, a to dla niej katorga, to nic ze widziała białe muszyki biegające po peronie.
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:41 pm

rzekł jej całkiem inteligentnie, ze owy tekst wyczaił z oto tej ulotki, którą trzyma w dłoniach, bo stwierdził, że nie załapała i w ogóle on nie miał pojęcia, że ona jest na głodzie i tak dalej,cnie. i pewnie usiadł obok niej, wyjmując owa ulotkę z jej rąk, bo zawsze moze mu się jeszcze przydać. starannie, całkiem, zgiął ją i wsadził do kieszeni płaszcza.
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:45 pm

drażacymi dłoncmi wyciągneła z kieszeni brązową paczkę cameli podsuwając mu pod nos, pewnie chciała by sie poczęstował czy coś nie wiem. - masz ognia? - wymruczała, spoglądając na niego przeczpanymi oczami, ojej. ;c
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:48 pm

zapewne nie odmówił, a i owszem poczęstował się, również podpalając jej papierosa i niekoniecznie, przy okazji jej włosy i całą resztę, bo szkoda by było, a przynajmniej jemu. zaciągnął się dymem, wypuszczając go przed siebie i spytał, co w sumie tu robi? nie wiem, czy chciał się dowiedzieć, czy w owym metrze, czy ogólnie w budapeszcie, to pozostanie dla mnie zagadką. założył pasmo jej włosów za ucho, uśmiechając się kącikowo, po czym wyciagnął nogi przed siebie i zaciagnął się dymem.
Powrót do góry Go down
ophelia
tonik
ophelia


Liczba postów : 41
Join date : 11/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:51 pm

zaciągneła sie dymem, wypuszczając go z klasycznym westchnieniem oznaczającym ulgę - umówiłam się z dilerem, a ty? - przymrózyła oczy, zakładając nogę na nogę. jezeli chodziło o budapeszt to nawet nie chciało jej sie gadac, bo to jest napisane w wizytuwie i ty pewnie wiesz jak przeczytałaś - ophelia jestem!
Powrót do góry Go down
phill
pluszowy pudelek
phill


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009

Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] EmptySro Lut 11, 2009 8:58 pm

owszem wiem, ale to niekoniecznie znaczy, ze on też wie, bo nie zdążyłam mu powiedzieć. - czekam na okazję. - uśmiechnął się cwaniacko, niekoniecznie zastanawiając nad tym, czy zabrzmiało to dwuznacznie, bo dla niego miało tylko jedno znaczenie, seks, aha. wypuścił dym totoniowy i niekoniecznie wyciągnawszy rękę w jej stronę, również się przedstawił. podrapał się za uchem, po czym rozejrzał, po peronie, a kiedy nie zauważył żadnego z owych panów, tudzież pań , które mogły by przypominać dilerów, oparł się o ścianę, zapewne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hösök Tere [metro] Empty
PisanieTemat: Re: Hösök Tere [metro]   Hösök Tere [metro] Empty

Powrót do góry Go down
 
Hösök Tere [metro]
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Árkád Örs vezér tere [galeria handlowa]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Inne-
Skocz do: