but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Roosevelt tér

Go down 
+3
layla
max
Admin
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPią Sty 23, 2009 9:06 pm

Roosevelt tér 4%20roosevelt%20t%C3%A9r
Jest pierwszym placem, jaki istniał w Budapeszcie.
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 9:30 pm

stał sobie gdzieś na placu delektując się zajebistym papierosem!
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 9:54 pm

Przechodziła właśnie tędy, omijając tłum turystów, tudzież mieszkańców, którzy przepychali sie niczym w godzinach szczytu. Przypominało to raczej lawirowanie po torze przeszkód, tak więc poirytowana lajla wpadła na kogoś, możliwe że maksa!
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 9:55 pm

- ojej, ostrożnie - powiedział, ale dosyć miłym tonem głosu ;c co innego gdyby na niego wpadła jakaś staruszka w moherowym berecie lub stary grubas, ale maksiu był miły dla ładnych dziewczynek.
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 9:58 pm

- cholera, patrz jak stoisz - powiedziała, bo jak już wspomniałam takie tłumy ja irytowały. ale gdy spostrzegła, że maks to wcale nie jakiś durny japoński turysta z aparatem, a miły chłopak, którego w dodatku kojarzyła z liceum! - przepraszam, ci ludzie mnie drażnią. że też wszyscy rzucili się teraz - odparła i głupio jej trochę było, ale nadrabiała uśmiechem.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 10:01 pm

- tak, nic dziwnego, już nie mają co robić o tej porze tylko zdjęcia roosevelt ter - powiedział kręcąc głową i wyrzucając gdzieś do wpół spalonego papierosa - a ty co właściwie tutaj robisz o tej porze? - zapytał po chwili namysłu.
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 10:05 pm

- wracam z nużących zakupów, właściwie nieudanych - odparła, bo cóż nie kupiła wiele, bo nawet nie miała planu co kupić. - w ogóle planowałam imprezę, ale chyba to nieaktualne - dodała, bo pan c. widocznie o niej zapomniał, myśląc nad jakimś scenariuszem.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 10:07 pm

- czemu nieaktualne? - zapytał, bo mu się szkoda zrobiło tej imprezy, on w ogóle był fanem wszelkiego rodzaju imprez. zaczął się rozglądać dookoła, gdyż nigdy nie wiadomo z której strony potrąci cię jakiś turysta.
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 10:10 pm

- picie w samotności jest niefajne, no chyba, ze topi się smutki, czego nie muszę robić - uśmiechnęła się - chyba, że masz ochotę mi potowarzyszyć, z tym że muszę odstawić te kilka toreb do mojego apartamentu - rzekła, bo paradowanie po klubach z zakupami nie było dobrą opcją.
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyNie Sty 25, 2009 10:13 pm

- ja zawsze - powiedział usatysfakcjonowany czy jakoś tak to się pisze. - no to gdzie jest ten twój apartament? prowadź - powiedział wkładając ręce do kieszeni i poszli no nie. zacznij.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 9:10 pm

Pewnie siedziała na schodkach przy owym pomniku, który znajdował sie na tymże placu. Paliła wiśniowego djaruma i przeglądała jakieś czasopismo, pewnie to był cosmopolitan, bo tam ciekawe rzeczy można wyczytać!
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 9:30 pm

a ona tędy spacerowała z preclem posypanym cynamonem! bo takie tylko pan sprzedawał w cukierni niedaleko. więc w jednej dłoni trzymała owego precla a w drugiej dużą papierową torbę z victoria's secret, może nawet była to ekologiczna torba. ;x zdecydowała jednak, że usiądzie na schodach, była wyczerpana wcześniejszymi zakupami, oh tak to było niezmiernie męczące zajęcie. ;d
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 9:43 pm

dajmy na to, że się znały, choćby ze szkoły!
- czeeeść fan - uśmiechnęła się, widząc ją tutaj. - co tam masz? - zapytała oczywiście o jedzenie, bo faith lubi wypijać cudze kawy i zjadać cudze rzeczy! Pociesze cię jednak, że nie lubiła cynamonu, ma to po mnie, tka wiec nie zje jej tego precla ;x
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 9:51 pm

- czeeeść. - powiedziała z uśmiechem, a jak się uśmiechała to lekko zmrużyła oczy bo ona już tak miała, że mrużyła oczy przy uśmiechu. przyglądała się chwilę swojemu preclowi, tak jakby znalazła tam jakiś cynamonowy wzorek niczym na płatkach cini minis. - mam precla z cynamonem. - pomachała preclem przed oczami faith. ojaa, a fanny to uwielbiała cynamon i to też ma po mnie.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 9:54 pm

- nie lubię cynamonu - westchnęła, cóż ominie ją owy precel i trochę kalorii, nie żeby jakoś specjalnie się tym przejmowała - co słychać? dawno cie nie widziałam - rzekła, odkładając cosmo do dużej torebki, bo stwierdziła że dokończy w mieszkaniu czytać.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:01 pm

uniosła brew, na wieść o tym, że faith nie lubi cynamonu! gdyby była niekulturalna pewnie opadła by jej szczęka, ale ona należała do tych kulturalnych. - uh, więc jak widać żyję i mam się dobrze. - powiedziała wzruszając ramionami i zaczęła skubać precla, okruszki leciały na podłogę. gołębie będą miały ucztę. - a co u ciebie? - zapytała, no bo nie ładnie byłoby nie zapytać. ;x
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:06 pm

Ej, to zupełnie normalne że ktoś nie lubi cynamonu, ja się dziwie gdy ktoś lubi ;x cynamon jest fuj i brzydko pachnie. No, ale każdy lubi co innego, prawda. - ojej, to dobrze, że u ciebie wszystko dobrze. u mnie też w porządku, najlepszym - uśmiechnęła się i pochwale wam się, że od dwóch dni faith nic nie brała, moze wcale nie jest uzależniona xdd Pewnie zaciągnęła sie papierosem i delikatnie wypuściła dymek z ust, oczywiście nie na fanny, była kulturalna również.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:14 pm

oja, nie prawda cynamon pachnie ładnie i jest mniam! ;d - cieszę się, że u ciebie wszystko dobrze. - i nawet szczerze to powiedziała! no bo faith nie należała do takich tych niezależnych i niegrzecznych dziewczyn, a fanny też taka była więc pełen szacun dla faith i wgl. ;d dwa dni bez niczego to już dużo, ale nie zapominaj najważniejsze jest to, żeby przyznać się do tego, że ma się problem! uh, to dobrze, że nie wypuściła dymu w stronę fanny, bo ona lubiła tylko dym z tych mentolowych papierosów.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:21 pm

jak psycholog normalnie xd faith jednak należała do niezależnych i niegrzecznych dziewczynek, ale miewała też miłe dni, ostatnio coraz częściej i jest grzeczna jak aniołek, tylko coraz bardziej upierdliwa ;x - byłaś dzis w szkole? - zapytała, bo ona chyba sobie ostatnio totalnie olała, cóż, nie chciało jej się. I w ogóle to w której klasie jest fanny? powinnaś zapisać ją do licełka :d
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:27 pm

bo ja będę psycholożką! oja, a fanny już zapomniała kiedy ostatnio była miła. no bo jak tu być miłym, gdy wszyscy w koło ciebie są takimi osłami. oczywiście nie tyczyło się to faith. - w szkole? - spojrzała na nią z niedowierzaniem. - byłam przez godzinę, na biologi. - no co, no co. ona na prawdę lubiła ten przedmiot! ;d - a ty byłaś? - zapytała z uniesioną brwią. w sumie to było głupie pytanie no bo dawno ją widziała na szkolnym korytarzu. oja, już się zapisałam. ;x i fanny jest w drugiej klasie.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:32 pm

ja też, chyba, a może nie, nie wiem jeszcze, jestem nie zdecydowana! ;x
- nie, ostatnio rzadko bywam, a od biologii mam korepetytora - mrugnęła do niej porozumiewawczo. W takim razie fanny jest rok starsza od faith, ale nie szkodzi, starsze koleżanki też są fajne. - co tam kupiłaś? - zapytała pokrótce, bo f. miała ze sobą pełno toreb ;x
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:39 pm

a ja już jestem zdecydowana, tylko rzygam już biologią. ;x
- korepetytora, mhm. - powiedziała cicho, z głupkowatym uśmiechem. ona nie potrzebowała korepetytora wystarczył jej ten boski koleś z którym siedziała na biologi i godzinami wpatrywała się w jego tors i oczy i tyłek! - pokazałabym co, ale myślę, że przyprawiłabym o zawał niektóre osoby w pobliżu. - i wskazała na starszego pana z laską, który obok nich karmił gołębie. a w środku była czerwona, koronkowa bielizna mruu. <3 na pewno ten starszy pan dostałby zawału, dlatego też fanny uchyliła lekko torbę z bielizną, aby faith mogła zobaczyć jej zawartość.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:43 pm

Ja też i chemią! ;c
Ona miała korepetytora, od anatomii tylko i wyłącznie, wiesz w jakim sensie, fani też na pewno wie ;x - jej, czerwona koronka - uśmiechnęła sie pod nosem, lubiła kupować bieliznę, tylko pewnie bardziej gustowała w czarnej, bo czarny kolor jest mru mru mru. - chodźmy może gdzieś na kawę, bo robi sie chłodno - zaproponowała, bo jeszcze dostaną wilka, albo sie zaziębią zwyczajnie.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:51 pm

ja chemia nie bo mam tylko jedną godzinę w tygodniu. ;d
oczywiście, że wiem i fanny też wie. ona też takich korepetytorów miała, ale tylko na jeden raz bo po co na więcej? uh, ona też lubiła czarną tak jak ja! ale stwierdziła, że ładnemu we wszystkim ładnie, dlatego w jej torbie znalazła się dziś czerwona bielizna. kawaa, mmm, to było właśnie to czego potrzebowała. - oh, tak kawa to bardzo dobry pomysł. - już tuatj czuła zapach cappuccino, które miała zamiar wypić. o tak wilka nie mogły dostać! szkoda takich ślicznych pupci. ;d
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér EmptyPon Lut 02, 2009 10:53 pm

dlaczego tylko jedna, to wielce niesprawiedliwe! ;c
- to chodźmy - i pewnie poszły do którejś kawiarni, jeszcze nie wiem której, ale zaraz się dowiem!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Roosevelt tér Empty
PisanieTemat: Re: Roosevelt tér   Roosevelt tér Empty

Powrót do góry Go down
 
Roosevelt tér
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Popularne-
Skocz do: