but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Deák Square

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Deák Square   Deák Square EmptyPią Sty 23, 2009 8:49 pm

Deák Square Deak_square
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 8:42 pm

siedziała na jakieś ławeczce, bo tak owe zdarzają się czasem w Budapeszcie, wcale nie siedziała pod żadną latarnią, ale na przeciw ruchliwej ulicy z słuchawkami w uszach oraz kubkiem herbaty dla odmiany świeżo parzonej w przydrożnej, tudzież narożnej kawiarni.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 8:51 pm

pewnie wracał z siłowni, wcześniej biorąc prysznic w tamtejszych łazienkach, zanim wyszedł i pewna jestem również tego, że wstąpił, po kawę do owej kawiarni, a kiedy wyszedł ze steropianowym, karmelowo-białym kubeczkiem w dłoni, zauważył esme, oho. podszedł od tyłu, uśmiechając się nieznacznie. zasłonił jej oczy wolną dłonią, wcale nie pytając, czy wie kto to?, bo od razu by wiedziała. ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 8:54 pm

- babcia? - równie dobrze, mogła zacząć drzeć się w niebo głosy, że to złodziej, tudzież ów "torebkowy kradziej", albo pani od rozsypywania cynamonu i szukania w nim znajomych osób!
ściągnęła jego dłoń z swoich zacnych oczu, a raczej powiek, po czym zerknęła na niego, udając wielkie zaszokowanie - to jednak ty, cześć - uśmiechnęła się, cmoknęła jego podbródek, bo jej się podnosić tyłka nie chciało ;c, poklepała ów miejsce obok siebie i wcale nie zrobi mu żartu z rozlaną kawą na ławce, ani z przylepioną gumą.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 8:59 pm

to dobrze.!
usiadł obok niej, można by rzec posłusznie, zakładajac pasmo jej włosów za ucho, też jej, cnie. - a spodziewałaś się kogoś innego? - spytał, drapiąc się, po skroni i popijając kawę. dzisiaj jego zazdrość wzięła górę, ojej. ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:04 pm

- spodziewałam się sprzedawcy ciastek z orzechami - powiedziała pół serio, bo z chęcią pewnie wepchnęła by w siebie jakieś ciastko, albo coś co zawierało cukier, chociaż cukier z kilogramowej paczki nie wchodził w grę - ale ty mi wystarczysz - mruknęła cicho, wtulając się w jego ramiona! ów zacne i miłe.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:08 pm

czy ona ma okres? cały czas chce coś słodkiego. ;c nie, żebym, coś do niej miała i owego, tak tylko pytam. ;x
uśmiechnął się szelmowsko, obejmując ją owym ramieniem i napił się kawy. - jedyne, co posiadam z cukrem, to ta kawa. - wzruszył delikatnie ramionami, wodząc steropianowym, ciepłym kubeczkiem, przed jej oczyma.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:11 pm

ojezusmaria jaka grzywka - didi loczek cute ;x, ona nie je nic słodkiego jak ma okres, ;c przecież ona Ci się zwierza powinnaś to wiedzieć
- nie chcę, wypiłam już dzisiaj pięć kubków kawy! - zdradziła mu ów zły, mrożący krew w żyłach fakt, a że każdy sądzi inaczej, to nie wiem czy picie tej kawy wyszło jej na dobre, czy też nie.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:17 pm

chciałam udać, że wcale nie wiem, a ona mi się nie zwierza, ale mnie rozgryzłaś, zanim zdąrzyłam skłamać. ;c
kiwnął tylko głową porozumiewawczo, po czym napił się kawy. on dziś wypił, tylko 2741902847234, więc pewnie nie zrobiło, to na nim owej mrożącej w żyłach grozy. spytał chyba nawet esme, co u niej, ale nie jestem pewna, bo zagłuszył mi owe słowa, odlatując kruk, tudzież wrona.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:20 pm

w skrócie stwierdziła, że oprócz 389754 partii szachów, które rozegrała z napastliwym sąsiadem to na prawdę nic się nie wydarzyło, zapytała nawet co u niego, o matko te kruki czy tam wrony to brzmi jak ptaki hitczkoka! ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:24 pm

uśmiechnął się na wspomnienie owego starszego pana, z którym esme grała dziś w szachy i nie wiem dlaczego chciałam napisać karty, wcale nie jetem hazardzistką! ucałował esme w sam środek głowy, a może to było bardziej na prawo, bo po owej stronie siedział, to pewnie miało być na pocieszenie, mwhaha. - wiesz? - spytał, przyglądając jej się, z szarmanckim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:29 pm

- nie długo pewnie nauczę się grać w szachy w myślach - uśmiechnęła się niemrawo, mogła udawać, ze wcale nie potrafi grać w ową skomplikowaną grę ;c w każdym bądź razie słuchanie wykładu o jej zasadach, też nie byłoby miłe - taaaak? - spojrzała na niego pytająco wsuwając pod jego płaszcz?, bo jej zimno było w ręce, bo mu oddała niepotrzebnie rękawiczki, jego rękawiczki ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:33 pm

chciałam napisać, że jest w ciąży, ale to niepoprawnie głupie. ;c pod kurtkę, ethan nosił kurtki, bardzo miłe, dodam. ;x
pogładził jej policzek i mało romantycznie, pomimo swej duszy romantyka, którą ukrywał w głębi siebie i czasem pisał też piosenki, ehe. ale powracając! mało romantycznie rzekł, że chyba naciągnął sobie ścięgno pod kolanem, po czym napił się kawy. ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:36 pm

zapłodnili go kosmici ;c pewnie patrzył przez teleskop - newermajd.
jego dusza romantyka nigdy nie będzie na tak wysokim poziomie, jak owego pana od skisłego palca ;x, neveeer! - faktycznie okropne - odsunęła się od niego jakieś dwa centymetry opierając się z powrotem o ową zacną ławkę. - może posmaruj sobie to jakimś fajnym kremem i zabandażuj?
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:41 pm

niestety, bo on nie płaka w poduszkę, przy piosenkach gosi andrzejczuk, neverrrr! ;c
- w sumie, to liczyłem na zaległy masaż. - uśmiechnął się lewo kącikowo, spoglądając na nią spod steropianowego kubeczka z kawą, która niestety zaczęła mu się kończyć. odwrócił się na ławce w jej stronę i wolno zaczął wędrować palcami swymi dość długimi, przynajmniej na tyle, że dobrze było mu zmieniać akordy na gitarze, po jej ręce zaczynając od łokcia, a pewnie za jakieś 473250293754 minut skończy na ramieniu.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:46 pm

"Odnalazłam siebie w tobie" coś tam, coś tam i reklama bodajże cisowianki, nie wzrusza go też ;c
- dobrze, ale jeżeli zamarznie mi palec, to pożałujesz - roześmiała się obracając go o kilkanaście ów zacnych stopni - mam masować Ci ów nogę? - tak więc miała ochotę go uszczypać tą nogę, ale tego nie zrobiła ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:50 pm

- masz zamiar masować mnie jednym palcem? - spytał, trochę rozbawiony, uśmiechając się dziarsko. powiedział jej, że w sumie, może masować ową i nawet wystawił jej, ją uśmiechajac się pod nosem i dopijając swoją kawę, która była już troche zimna, ale nie smakowała jak ryba. ;x
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:51 pm

kawa z reguły nie smakuje jak ryba, to nie czerwona herbata ;c
-niekoniecznie - przygryzła dolną wargę wbijając mu opuszki palców w ową nogę zaczęła od kolana, które za pewne nigdy już nie będzie takie samo, wędrowała powoli coraz wyżej zataczając owymi palcami zgrabnymi, low palcami [ej, wcale nie mam palcowego fetyszu] koła na jego skórze, a właściwie spodniach ;x
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 9:57 pm

ja jestem za to fetyszką brwi. ;c
uśmiechnął się nikle, bo w sumie, można rzec, że było mu dobrze, po czym kiedy zaczęła zbliżać się coraz bliżej, jak to brzmi, ale okej. ;c delikatnie złapał jej twarz podbródkowo i dość namiętnie pocałował jej usta.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:01 pm

moja przyjaciółka hoduje sobie jedną brew - to jest straszne ;c
jej twarz na tym nie ucierpiała, powiem wam, że zatopiła się w jego ustach, ale nie zatonęła jak tytanik, tudzież tytanicccc jak wolicie, delikatnie przesunęła swoją dłoń BLIŻEJ! ;x uśmiechając się złowieszczo zapewne.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:04 pm

uśmiechnął się dziarsko, a jego zimna ;c dłoń wylądowała natomiast pod jej płaszczykiem i zapewne koszulką, którą miała na sobie. przysunął esme bliżej siebie, wodząc dłonią, po jej plecach i całując jej szyję, mało łapczywie.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:11 pm

drgnęła pod wpływem jego lodowatej dłoni, zerkając przelotnie nad jakiegoś przechodnia, który w pierwszej chwili myślał, że ethan to jakiś gwałciciel ;c - przykre.
przesunęła dłonią po jego policzku - kocham Cię głuptasie bez ścięgna już za pewne dzięki mnie. - serio pewnie jego ścięgno zmaterializowało się i odeszło na wieki ;c
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:15 pm

uśmiechnął się szelmowsko, łapijąc ją delikatnie za głowę i w pasie, po czym położył ją na ławce. nie mam pojęcia, czy ma zamiar przelecieć ją na tym mrozie, na równie mroźnej ławce, aktualnie zakończyłam w tym momęcie czytanie w jego myślach, szkoda. - ja ciebie też. - uśmiechnął się nikle, przejeżdżając nosem, po jej szyj, po czym złożył czuły pocałunek na jej ustach.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:22 pm

delikatne złapanie za głowę, wcale nie brzmi delikatnie ;c.
- ethan, ta ławka jest cholernie zimna, jeżeli się przeziębię będziesz mi robił ów herbatki z podwójną porcją malinowego soku i wmuszał mi lekarstwa, pewnie nie dobre - uśmiechnęła się do niego dziarsko, przyciągając go za ów kołnierz kurtki, czy coś tam od kurtki bliżej siebie, cmoknęła jego podbródek, bo był fajny, powiem wam! powiedziała mi, ej.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square EmptySro Sty 28, 2009 10:28 pm

- ale to wiąze się z tym, że będę musiał się do ciebie przeprowadzić, skarbie. - uśmiechnął się równie dziarsko jak i ona, po czym delikatnie przygryzł jej dolną wargę. trochę drętwiał tkwiąc tak w 'powietrzu', nad nią, ale jeszcze nie miał zamiaru gruchnąć na nią, dobrotliwy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deák Square Empty
PisanieTemat: Re: Deák Square   Deák Square Empty

Powrót do góry Go down
 
Deák Square
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Heroes' square
» Erzsébet Square

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Pest :: Popularne-
Skocz do: