but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gundel Restaurant

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 12:49 am

-ja nie byłam na masażach głowy, nie wydają sie mi najlepsze. -wyjżała za okno , chyba to lubiła. - ale za to lubię argentynę, chyba sie tam w najblizszym czasie wybiore.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 12:50 am

-a jak wlosy po nich szybko rosna-fakt flo miała krótkie hery a verka dłuuuugie,tango argentino-zamruczała pod nosem
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 12:57 am

ona nie ma krótkich włosów, one są spięte. -nie chcę mieć włosów do kostek , a obcinac też nie zamierzam. - bo gdyby się okazało że w krótkich wygląda jak po przejściu tornada poszła by na ten masaż. -to pojedziemy do paryża, czy nie?
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 12:59 am

-tak-prawie spadła z krzesła z radosci-w koncu najem sie rogalikami i bagietkami i będe mogła załozyc ten nowy beret co go wczoraj tez kupiłam-paryzanki zawsze kojarzyly jej sie w beretach,koszulkach w paski trzymających w reku bagietki
Powrót do góry Go down
fleur
tonik
fleur


Liczba postów : 78
Join date : 24/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:03 am

naprawdę? fleur paryżanki kojarzyły się z ładnymi butami, ale każdy ma inne skojarzenia. - wiesz, chyba będe już lecieć. - wstała i zasunęła za sobą krzesło, bo przyomniało jej się jak kiedyś kelnerka na ną nakrzyczała bo nie zasuneła. -co do paryża to jeszcze pogadamy .- ucałowała vere w policzek i wyszła.
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 1:05 am

tez poszła i tez zasuneła krzesło moze miay wspólne tragiczne przezycia????
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gundel Restaurant - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gundel Restaurant   Gundel Restaurant - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gundel Restaurant
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Alhambra Restaurant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Restauracje & kawiarenki-
Skocz do: