but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac Oktogon

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyPią Sty 23, 2009 7:49 pm

Plac Oktogon Oktogon_Budapest
Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:02 pm

siedziała na jakieś ławce za pewne drewnianej pomalowanej na jakiś dziwny żółty koloru, była zajęta dłubaniem łyżeczką w ciastku, które spożywała!
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:07 pm

przyszedł z nadzieją, że kolejny raz się nie spóźnił, ale w razie czego miał usprawiedliwienie, tudzież coś na złagodzenie złości esme, bo niósł w swych dłoniach gorącą kawę. - cześć. - uśmiechnął się lewo kącikowo i trochę łobuzersko. cmoknał policzek esme i usiadł obok niej, podając jej kawę.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:11 pm

cmoknęła jego kącik ust przy okazji przechwytując kawę z jego dłoni, wypiła łyk rozkoszując się faktem, że była ciepła, fajnie nie? ;x
- hej, myślałam, że Cię ktoś porwał i będzie Cię torturował żądając okupu! - spojrzała na niego podejrzliwie, bo może nawet ktoś go porwał, a on kiedy już się wymknął nie zapomniał nawet kupić esme kawę!
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:17 pm

- chcieli, ale powiedziałem, że i tak nie zapłacisz, więc mnie wypuścili. - wyszczerzył się, jak mały chłopczyk z jednym górnym zębem, tylko z tym wyjątkiem, że on miał wszystkie zęby, białe,równe i cool!, cnie. ucałował policzek esme, po czym napił się kawy i spojrzał przed siebie, powstrzymując nagły śmiech, którego powodem było przypomnienie sobie kelnerki w kawiarni, w której zakupił kawę i owej, która mizdrzyła się do niego, wkładając mu do kieszeni nawet swój numer telefonu, który nadal tam tkwił. nadużywał słowa 'który'! ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:23 pm

milczała spoglądając w niebo, po czym położyła kubek z boku, wsuwając dłonie do kieszeni w poszukiwania rękawiczek. - to chyba dobrze, ze Cię nie przetrzymywali, jeszcze odcięli by Ci palec i wysłali w kopercie - mruknęła zerkając na niego z rozbawieniem. --z czego się śmiejesz? - spojrzała na niego niewyraźnie - lepiej byś mi ogrzał dłonie, dotknęła czubka jego nos, a jej dłoń była wyjątkowo lodowata.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:27 pm

- a on, po drodze, by zakisnął. - rzekł z grozą w głosie, odstawiając swą kawę, obok esmowej, po czym delikatnie złapał jej dłonie i pewnie jakoś zaczął ogrzewać. na pewno miał obcykany i na sto procent działający sposób, aha. zmarszczył delikatnie brwi, po czym odrzekł, że w sumie z niczego konkretnego się nie śmieje i cmoknął esmowy czubek nosa, uśmiechając się dziarsko. zastanawiał się, czy on musi spytać, czy idą w końcu na te zakupy, których on tak nienawidzi i, na które w gruncie rzeczy esme dziś go wyciągnęła, bo jemu to w sumie było na rękę, że tak tu sobie siedzą, cnie.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:31 pm

- zamrozili by go! - powstrzymała uśmiech, który cisnął się jej na usta, aby wtulić się jeszcze bardziej w oparcie ławki, a raczej napierać na nie intensywniej - nie musisz mi ściskać dłoni, bo tamujesz dopływ krwi - spojrzała na niego z przerażeniem, bo to chyba nie fajnie jak krew Ci w palcu nie płynie xdd!
- chciałeś iść na zakupy, właściwie to ja też chciałam, także możemy iść? - spojrzała na niego pytająco przy okazji spławiając jakiegoś roznosiciela ulotek o kredycie konsolidacyjnym.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:35 pm

była zułą kobietą! bo skąd wiedziała, czy akurat płacą mu od godziny, czy od rozniesionej ulotki? ;c zapewne nie miał wypisanego tego na czole.
- tak myślisz? - spytał, drapiąc się, po łopatce, po czym w sumie przeprosił za ten brak dopływu krwi w jej palcu, ale to wszystko z wrażenia,cnie. uśmiechnął się do niej ujmująco, też bo jak inaczej, ehe. - to był twój pomysł z tymi zakupami. - rzekł, biorąc kawę i upijając jeden, one łyk!, po czym powiedział, że naturalnie mogą iść, z wymuszonym entuzjazmem i uśmiechem i poszli. zacznijjjjjjjjjjjjjjj! ;x
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:44 pm

nie prawda, bo nie poszli, wcale! - kłamiesz, w takim razie ja się stąd nie ruszam - usiadła ponownie na ławce podciągając nogi pod brodę ścisnęła kubek kawy wypijając resztkę, po czym nieśpiesznie owy styropianowy kubek spoczął w koszu.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:49 pm

- ja nigdy nie kłamię. - oburzył się, opadając na ławkę i krzyżując ręce, gdzieś na torsie. kawa jego spoczęła na ławeczce, owej. nie mógł pojąć, jak esme mogła nazwać go kłamcą, okej wcale nie prowadził owej debaty w swej głowie, tudzież umyśle. w sumie sam nie wiedział, czy jest oburzony i zapewne teraz, właśnie nad tym myślał, na pewno!
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:52 pm

jednak kłamię, bo nie powiedział jej z czego tak na prawdę się śmiaaaał, także jest złym kłamcą odpowie za to w niebie, na pewno!
spojrzała na niego zdumiona, bo rozbawił ją ów fakt jego nadąsania, wbiła mu delikatnie palec w ramię spoglądając na niego - gniewasz się? - patrzyła na niego trzepocząc rzęsami pewnie dwa tysiące milionów razy.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:54 pm

nastała chwila milczenia, po czym ethan przemówił. - teraz chyba tak, bo własnie przerwałaś mi debatę na owy temat. - wzruszył ramionami, biorąc głęboki oddech, a jego ręce nadal spoczywały, skrzyżowane na jego torsie, całkiem miłym, torsie. ;x
to, że jej nie powiedział, to nie znaczy, ze kłamał, bo wcale nie skłamał!, tylko nie powiedział jej, bo to nie istotny fakt, cnie! czepiasz się, truskawko! ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 7:58 pm

- mogę Ci to jakoś wynagrodzić? - spuściła głowę udając fakt, żalu spowodowanego przerwaniem mu tak fascynującego zajęcia, toteż niepewnie tylko odsunęła się od niego wzruszając ramionami - jak chcesz.
;c nie jestem truskawką z jogobelli, a tym bardziej nie tą zerwaną z drzewa!
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 8:02 pm

- a jakie mam opcje do wyboru? - spytał, wcale się nie uśmiechając, a z pełną powagą na twarzy i nawet objął ramieniem esme, bo on nie umiał się na nią gniewać i ona dobrze o tym wie, cnie? ej, wiecie, o czym on pomyślał? jemu w sumie świtała w głowie tylko jedna opcja, niewyżyty ninfoman! ;c
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 8:07 pm

- to zależy - uśmiechnęła się kącikowo, a zarazem triumfalnie, gdyż mimo wszystko obawiała się, że ethan będzie tak siedzieć w zadumie przez piętnaście minut, a ona przez owe 900 sekund będzie bliska zamarznięcia - możesz zadecydować - przygryzła dolną wargę spoglądając na niego, pewnie wepchnęła by mu się zaraz na kolana, ale było jej zimno w stopę xd! dobra niekoniecznie.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 8:11 pm

podrapał się, po policzku, w geście myśliciela, zastanowiciela, czy coś i wyszeptał jej do ucha, udając trochę onieśmielonego i zmieszanego swymi myślami, co prawdą nie było, ;c że myśli o odpłacie w naturze, ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce i przygryzł nawet esmowy płatek uszny, uśmiechając się seksownie.
Powrót do góry Go down
esme
żółw w rakiecie
esme


Liczba postów : 162
Join date : 24/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 8:16 pm

przykro mi to stwierdzić, ale mimo, że esme nie należała do zacnego grona jasnowidzów, czy też wróżek sybilli, ani nawet nie miała własnej audycji na kanale ezo tv, to jednak spodziewała się, że tak właśnie powie, przygryzła jego dolną wargę uśmiechając się do niego powabnie - może chodźmy do Ciebie, robi się zimno... - zamilkła spoglądając na niego oczekująco.
Powrót do góry Go down
ethan
piotruś pan
ethan


Liczba postów : 140
Join date : 26/01/2009

Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon EmptyNie Lut 08, 2009 8:18 pm

pociągnął ją delikatnie za rękę, rozochocony, bo jakby inaczej i cmoknął w sam środek ust, soczyście, po czym udali się do niego. zacznij. ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac Oktogon Empty
PisanieTemat: Re: Plac Oktogon   Plac Oktogon Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac Oktogon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Popularne-
Skocz do: