but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Heroes' square

Go down 
+2
faith
Admin
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
solange
nowicjusz
solange


Liczba postów : 33
Join date : 31/01/2009
Skąd : zkubka!

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyNie Lut 01, 2009 4:31 pm

Aż wreszcie podszedł jakiś chińczyk i niechcący wyrzucił w drodze do soląż swojego loda na melody.
-ooou. - spojrzała.
Powrót do góry Go down
melody
nowicjusz
melody


Liczba postów : 21
Join date : 31/01/2009
Age : 34
Skąd : z sceny miłosnej

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyNie Lut 01, 2009 4:33 pm

-ughh- jęknęła mel i spojrzała nienawistnie na chińczyka- pewnie tego już nie spiorę- stwierdziła i wyciągnęła jakąś chusteczkę, by jako tako wyczyścić się z loda.
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.p/user/sevelyn
solange
nowicjusz
solange


Liczba postów : 33
Join date : 31/01/2009
Skąd : zkubka!

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyNie Lut 01, 2009 4:39 pm

-jokamatastaratatata. - powiedział chińczyk i poszedł.

-oja! - powiedziała, i wyciągnęła bluzkę z torebki. - na wszelki wypadek noszę dwa komplety ubrań. - powiedziała.
Powrót do góry Go down
melody
nowicjusz
melody


Liczba postów : 21
Join date : 31/01/2009
Age : 34
Skąd : z sceny miłosnej

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyNie Lut 01, 2009 4:48 pm

-skinęła lekko głową, no ale przecież nie będzie się tu przebierać. więc narzuciła na siebie tą bluzkę, no- ja się pójdę przebrać. jakby coś zaczęło się dziać to mów- rzekła i ruszyła w stronę apartamentu.
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.p/user/sevelyn
solange
nowicjusz
solange


Liczba postów : 33
Join date : 31/01/2009
Skąd : zkubka!

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyNie Lut 01, 2009 4:59 pm

przewróciła oczami i gdzieś tam poszła.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:08 pm

Przebywała na owym placu bohaterów z zupełnego przypadku, ot po prostu przechodziła. I zdradzę wam w sekrecie, że było całkiem milutko, bo o tej porze nie było tu tak wielu turystów jak w południe, tak wiec nie musiała sie przeciskać przez jakiś tłum napalonych japońców.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:12 pm

szeri była tu takoż, siedziała i piła kawę z odtłuszczonym mlekiem, a fuu. piła ją z lekkim obrzydzeniem oczyszczając skrzynkę odbiorczą z różnych idiotycznych zaproszeń na, imprezy kiedy zaobaczyła faith, którą znała całkiem dobrze ze szkoły pewnie.
-hej faith!-powiedziała uśmiechając się-miło cię widziec!-bo to b yła prawda szeri tęśkniła za ludźmi a faith jak wiadomo to nadczłowiek!
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:21 pm

jej nadczłowiek, dzielisz kategoriami nazistów moja droga, no ale faith to pochlebiłoby powiedzmy! - szeri, szer, czeeść - uśmiechnęła się zupełnie przyjaźnie, bo jak wiadomo cherry jest tu dopiero od niedawna, więc faith nie wyrobiła sobie na razie o niej jeszcze zdania, ale uważała, że jest sympatyczna w miarę tego na ile zdążyła się z nią zapoznać, a więc mogła ją lubić. zobacz jaki ją zaszczyt spotkał! ;x

skasowalam sobie posta, pozdro dla mnie.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:24 pm

-siadaj-szeri poklepała miejsce obok siebie na schodkach czy innym syfie, na szczęście jest sucho więc ich tyłki nie zostaną zhańbione błotem-idziesz jutro na bal? i wcale nie chcę wiedziec jak się przebierasz-mrugnęła okiem i pociągnęła łyk kawy marszcząc przy tym noc.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:28 pm

Usiadła więc na zacnych schodkach, pod pomnikiem pewnie! - idę, tak, znaczy chyba tak i muszę ci powiedzieć, że i tak bym ci nie zdradziła - rzekła i pewnie wzięła z jej reki kubek z kawą, po czym sama sie napiła - fuj, co ty pijesz - mruknęła i oddała jej zniesmaczona, cóż, preferowała najwyraźniej tylko ze starbaksa lub waniliową.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:31 pm

-rzucam czekoladę-dokładnie to rzucała ją od jakichś 19 minut, ale to nic-chociaż nie wiem czy długo wytrzymam, więc na razie zaczęłam palic-wyciągneła paczkę jakichś takich damskich papierosów, cienkich i w ogóle-reflektujesz?
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:35 pm

reflektuję, tak wiec faith pewnie się nimi poczęstowała, bo sama paliła jak jakaś lokomotywa, no dobra wcale nie, to złe porównanie ;c po prostu popalała dość często, szkoda że szeri nie miała djarumów waniliowych, no ale mniejsza. - a ty wybierasz się na bal? - zapytała jeszcze, bo w porę zauważyła, że jeszcze tego od niej nie wyciągnęła.
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:39 pm

-jasne. i nawet już mam przebranie-co było bardzo niezwykłe, bo zazwyczaj zapominała o takich niuansach- ciekawe czy będzie dużo ludzi, nie? jak mieszkałam kiedyś w szikago, to prawie nikt nie przychodził.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:42 pm

- jej, na pewno będzie duzo ludzi. zobaczysz, same miłe tyłki - mrugnęła do niej porozumiewawczo, bo wychodziła z założenia, że w szkikagoł takich tyłków to nie miała. I tu mi sie przypomina wypowiedź naszego pana prezydenta, który mówił na chicago 'czikago' low <3
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:47 pm

-hiiiiii. mogliby się przebrac za batmana on miał lateksowe majtki <3-jak szeri była mała to wierzyła głęboko i zawziącie że kiedyś niejaki brus łejn w owym lateksowym przebraniu wskoczy przez okno i ją porwie czy coś. nadal ma takie fantazje, tyle że nie po ciepłym mleku tylko po dwóch butelkach czerwonego wina z południa włoch.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:50 pm

chihihichi, faith kochała sie w robine gdy była mala, ja tez, ale cicho. oglądałam nadmiernie młodych tytanów xd - cały tłum batmanów - zamyśliła sie próbując sobie to wyobrazić - brzmi całkiem miło - uśmiechnęła się pod nosem, wyobrażając sobie, nie wiem nicolasa, a może beera w lateksowych spodenkach! ;x
Powrót do góry Go down
cherry.
pluszowy pudelek
cherry.


Liczba postów : 207
Join date : 08/02/2009
Skąd : z przeszłości

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:57 pm

ja też wolałam robina, chociaż nie miał letksu na zadzie-albo za bonda, dżejmsa bonda. albo spajdermena. byłoby bardzo zabawnie-spojrzała z dezaprobatą na kubeczek i stwierdziła że jest pusty, więc wstała i wyrzuciła go do kosza-mam ochotę na drinka. idziemy do jakiegoś klubu?-spytała po pierwsze dlatego że musiała się napic, i jakby tego było mało, schody wypełniły się całującymi parami, których było tyle, że rio w czasie karnawału to zupełnie kameralna impreza.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 12:00 am

- tak, możemy - rzekła wstając i strzepując z tyłka jakiś kurz, czy co tam było na schodkach. i pewnie poszły i pozwalam nawet zacząć ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Heroes' square - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Heroes' square   Heroes' square - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Heroes' square
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Deák Square
» Erzsébet Square

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Popularne-
Skocz do: