but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pałac Drechslera

Go down 
+2
beer
Admin
6 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 67
Join date : 22/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPią Sty 23, 2009 7:45 pm

Powrót do góry Go down
https://budapestrpg.forumpolish.com
beer
nowicjusz
beer


Liczba postów : 23
Join date : 25/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:08 pm

w warszawie też jest park dreszera, ale mniejsza. pewnie spacerował robiąc ogromne balony, z owocowej gumy do żucia.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:12 pm

Przechodziła akurat tędy, nie żeby szła na zajęcia baletu, bo skończyła z tym kilka dobrych lat temu. Pewnie nawet przeszłaby obok, ale poczuła zapach mamby malinowej ( to co że mamba nie jest do żucia) z którą od razu zidentyfikowała beera, bo on pachnął albo mambą, albo piwem ;x - beer, czeeść - uśmiechnęła się miło i ucałowała go w policzek, bo znali się przecież, cnie.
Powrót do góry Go down
beer
nowicjusz
beer


Liczba postów : 23
Join date : 25/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:15 pm

jego pewnie znają wszyscy, nie żeby beer pieprzył faith na poprzedniej domówce u caleba czy tam u kogoś innego, pewnie u wolfganga! bo beer sie przyjaznił z wolfgangiem, bo to takie dwa lowelasy są prawda? - serwus, faith! - uśmiechnął sie szeroko, ukazując jej wszystkie zęby!
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:19 pm

Tak, lowelasy <3
- co tutaj robisz? - zapytała, zakładając kosmyk włosów za ucho. intrygowało ją po co beer kręci się koło szkoły baletowej, może wyrywa jakieś młode baletnice, albo sam zamierza uczęszczać!
Powrót do góry Go down
beer
nowicjusz
beer


Liczba postów : 23
Join date : 25/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:25 pm

uczescza! na lekcje stepowania, ale nikt sie nie może o tym dowiedziec bo beer stracił by dobra imie w szkole, i żadna panienka nie chciała by sie z nim przespac. - czekam, na taksówke. - wzruszył ramionami, lustrując fajt. - ładnie dziś wyglądasz.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:29 pm

Pewnie tak, bo faceci tańczący balet czy coś podobnego nie uchodzą za męskich ;c
- w takim razie już nie czekasz, bo postanowiłam ukraść ci trochę czasu wolnego. jeśli oczywiscie chcesz - rzekła, uśmiechając się do niego. Miała nadzieję, że beer nigdzie sie nie spieszy. - i dziękuje - dodała jeszcze, chociaż znała te jego komplementy.
Powrót do góry Go down
beer
nowicjusz
beer


Liczba postów : 23
Join date : 25/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:32 pm

nie tylko ona, nie które czując sie zaszczycone słysząc coś takiego od najprzystojniejszego kolesia w budapeszcie, naiwniaczki ;c
- możemy skoczyc do ciebie, obejrzec ten film co w zeszłym tygodniu! - załozył jej kosmyk włósów za ucho, jednoczesnie jednak puszczając jej oczko, lewe.
Powrót do góry Go down
faith
świnka peppa
faith


Liczba postów : 537
Join date : 28/01/2009
Age : 31

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:35 pm

Faith nie była naiwniaczka jak tamte i cóż, sam też nie była niewiniątkiem, a więc razem z beerem potrafili się dogadać ;x
- myślałam raczej o kawie w jakiejś miłej kawiarence, ale skoro wolisz mój apartament, to czemu nie - rzekła, przygryzając dolną wargę i pewnie pstryknęła go w nos lekko.
Powrót do góry Go down
beer
nowicjusz
beer


Liczba postów : 23
Join date : 25/01/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptySro Lut 11, 2009 8:39 pm

- mówiłem ci tyle razy, żebyś tego nie robiła! - skarcił ją, nawet klepnął ją delikatnie w tyłek! i poszli zacznij.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:10 pm

przechodził tędy, wiedziony pragnieniem kupienia sobie kilku paczek papierosów, które zamierzał wypalić na raz dzisiejszego wieczoru, kolejny po następnym aż do zrzygania, choć oczywiście nie taki był jego cel. chciał się chyba naćpać papierosami czy coś w tym stylu, choć wiedział, że to niemożliwe, lecz kto powiedział, że nie może się to stać możliwym, rajt?
zmierzał więc w stronę kiosku z mądrą miną.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:14 pm

gdzieś tu był kiosk? no skoro był kiosk to fanny stała tam i wydzierała się na sprzedawczynię, bo jak można nie mieć mentolowych marlboro! po za tym był to dla niej koniec świata, bo nie będzie miała co palić. nieco się zdenerwowała, bo paliła tylko marlboro, ale sytuacja była nadzwyczajna więc zastanawiała się miedzy camelami, a zwykłymi marlboro. to straszne, o tak.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:21 pm

w miarę jak zbliżał się w stronę kiosku, uśmiechał się pod nosem coraz bardziej. mógłby przysiąc, że już kiedyś widział tą dziewczynę, sam nie wiedział, dlaczego zapamiętał akurat jej twarz, a nie żadną inną - możliwe, że wpadła mu w oko, co nie zdarzało się zbyt często w przypadku tommiego, który gejem nie był, aczkolwiek nie był typem faceta, który przeleciałby kobietę tylko dlatego, że ma ładny tyłek. stanął więc w "kolejce" jeśli można to tak nazwać i niecierpliwie zgrzytał zębami, bo on chciał już zapalić, ale nie, ona najwyraźniej musiała mieć największy problem na świecie.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:26 pm

nawet nie zwróciła uwagi na to, że za nią zaczęła się tworzyć ' kolejka '. w każdym bądź razie przestała krzyczeć, może nawet złapała niewielką zadyszkę. w końcu zdecydowała się na camele. zapłaciła za nie, szybkim ruchem zgarnęła je z lady, wyminęła tommy'ego, oczywiście zmierzyła go wzrokiem, ale nie był to taki wzrok jakim lustrowała sprzedawczynię, był nieco inny. stanęła obok kiosku, opierając się o jedną z jego ścian, jeśli ściana to można było nazwać. zapaliła pośpiesznie papierosa i zaciągnęła się kilka razy, chyba miała tak samo wielką potrzebę zapalenia jak on.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:30 pm

- hej, hej, spokojnie - rzekł do niej, wsypując drobniaki z reszty do swojego skórzanego, szpanerskiego portfela, który po chwili zatrzasnął, by wrzucić razem z nim do kieszeni swojej skórzanej kurtki, w której było mu zdecydowanie zimno, dwie paczki papierosów, trzecią zostawił na teraz. rozpakował ją i wyciągnął z niej dwa papierosy, taki jest sprytny, a widzisz. stanął gdzieś obok fanny i wygrzebał z tylnej kieszeni swoich dżinsów zapalniczkę, ażeby móc zapalić. zaciągnął się mocno i wypuścił dym ustami, lustrując ją wzrokiem. taaaak, gapienie się na nią zdecydowanie sprawiało mu przyjemność.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:38 pm

paliła nerwowo owego papierosa, który nawet jej nie smakował, ale sam fakt, że paliła już ją uspokajał. - jestem spokojna. - nie było to zbyt przekonujące, bo powiedziała drżącym, nieco nerwowym głosem. wzięła głęboki oddech, kolejny raz się zaciągnęła, rzuciła resztkę papierosa na ziemię i zadeptała swoimi nowymi butami, które przyleciała prosto z mediolanu z najnowszego pokazu kolekcji jesienno - zimowej. - jestem spokojna. - powtórzyła się, tym razem wypowiedziała to spokojnym tonem, może nawet dodała do tego uśmiech i zagapiła się na chłopaka.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:44 pm

- aha, jasne - mruknął nieco ironicznie, obserwując ją uważnie, bo fanny w tym momencie nie wygląda na oazę spokoju jak na jego gust i pewnie miał rację. - coś się stało? - zapytał, choć zwykle nie bywał wścibski, ale i tak ledwo zdążył opanować odruch poklepania jej dziarsko po ramieniu. wziął jeszcze kilka głębszych buchów i wyrzucił niedopałek za siebie, nie bardzo dbając o to, że trafił w kiosk, oja! wsunął dłonie do kieszeń swoich dżinsów, a fakt, że owe kieszenie były strasznie płytkie, przemilczmy.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:53 pm

- nie, prawie nic. - sięgała po drugiego papierosa, jednak przez chwilę się zawahała i schowała ponownie paczkę do swojej torby. - oprócz tego, że rozjechała dziś rano czarnego kota i będę musiała jego wnętrzności zeskrobać spod kół oraz... - przyszedł czas na głębszy oddech. - oraz widziała moją matkę ze swoim kochankiem, co z tego, że był może dwa, trzy lata ode mnie starszy i co z tego, że moja matka powinna teraz siedzieć w anglii z ojcem. - powiedziała to zupełnie normalnym tonem, tak jakby mówiła o tym coś dziś jadła na śniadanie. - po za tym właśnie zdradziłam całkiem sporo informacji nieznajomemu. - w tym też momencie uniosła wzrok ze swoich butów na twarz tommy'ego.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 9:57 pm

- och, no cóż, to przejebane - stwierdził ze szczerością w głosie, on zwykle bywał dość szczery i prostolinijny, chyba, że coś mu się niekiedy popierdoliło w główce. wziął następnego papierosa i zapalił, bo jeden to dla niego stanowczo za mało, już nawet nie próbował sobie wmawiać, że nie jest uzależniony. jeszcze trochę i odkryje raka płuc ; ooo. - a co jest z tych trzech rzeczy dla ciebie najgorsze? - zainteresował się i mówił przy tym trochę niewyraźnie, bo trzymał papierosa w kąciku ust, ale fajnie.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:08 pm

nie no, miała już nie palić kolejnego papierosa, ale gdy tak patrzyła na tommy'ego to jej postanowienie szlag trafiał. wyciągnęła pośpiesznie kolejnego papierosa, zapaliła go i już po chwili cieszyła się z tego, że owe świństwo dociera do jej płuc, jeeej. - to, że mój ojciec nic o tym nie wie bo jest święcie przekonany, że mama jest na jakimś służbowym wyjeździe. miałam ochotę przez chwilę mu to powiedzieć, ale pogorszyłabym tym tylko sprawę. - właściwie zastanawiała się co robi, zwierza się pierwszemu lepszemu chłopakowi, którego spotkała na ulicy, brawa dla fanny. - po za tym, możesz mi powiedzieć, dlaczego w ogóle ci to mówię? - zapytała w przerwie między jednym buchem, a drugim.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:18 pm

- bo wyglądam na osobę godnę zaufania? - i pomińmy fakt, że na zadufanego i zbyt pewnego siebie też, bo niby po co miałby obwieszczać to całemu światu. uniósł przy tym jedną, idealnie grubą i w ogóle męską, może nie aż tak krzaczastą xd brew do góry, przyglądając jej się z przymrużonymi oczyma. - i nie masz kogoś, komu mogłabyś to powiedzieć, hm, tak myślę, jeśli chciałabyś znać moje zdanie - stwierdził. - to znaczy, wiesz, mi to schlebia, trafiłaś w dziesiątkę, jeśli chcesz to możemy o tym porozmawiać, bo jedynym zajęciem na dzisiejszym wieczór jest dla mnie palenie papierosów.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:27 pm

- na osobę godną zaufania? - przyjrzała mu się uważnie. - jak dla mnie na pierwszym miejscu wyglądasz na faceta, który lubi dziewczyny, ładne dziewczyny i wcale tego nie ukrywa. zaufanie jest na drugim miejscu. - powiedziała, może nawet nieco ironicznie, ale co z tego? - wcale nie, mam komu się wygadać, ale nie chcę, a to co powiedziałam tobie było po prostu moją chwilą słabości. - i co z tego, że kłamała i, że jedyna przyjaciółka, którą miała nie odzywała się do niej pół roku. chłopak o tym nie musiał wiedzieć i nie miał sposobu, żeby się dowiedzieć, chyba, że umiał czytać w myślach. - po za tym możemy porozmawiać o czymś innym, albo palić razem papierosy, to też moje zajęcie na dzisiejszy wieczór.
Powrót do góry Go down
daniel
piotruś pan
daniel


Liczba postów : 120
Join date : 22/02/2009
Age : 37

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:32 pm

poszedł, bo musiał iść się uczyć na jutrzejszy sprawdzian z pojęć i dat na historię.
Powrót do góry Go down
Charlize
nowicjusz
Charlize


Liczba postów : 8
Join date : 23/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:38 pm

Dreptała powoli chodnikiem szperając w torebce w poszukiwaniu telefonu, który darł się coraz głośniej.
Powrót do góry Go down
fanny
nowicjusz
fanny


Liczba postów : 32
Join date : 01/02/2009

Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera EmptyPon Lut 23, 2009 10:39 pm

ojezu fanny też poszła bo ją czekała biologia. ;x
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pałac Drechslera Empty
PisanieTemat: Re: Pałac Drechslera   Pałac Drechslera Empty

Powrót do góry Go down
 
Pałac Drechslera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Budapeszt :: Terézváros :: Popularne-
Skocz do: