but forever is too good to be true.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

but forever is too good to be true.

.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #1 rzutem na taśmę

Go down 
+2
bailey
plotkara
6 posters
AutorWiadomość
plotkara
nowicjusz
plotkara


Liczba postów : 1
Join date : 27/01/2009

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyWto Sty 27, 2009 2:55 pm

Szikár csúcsnyereg! I`ve -hoz volt némely üzenet!

W naszym mieście pojawiło się sporo nowych osób, pragnących zaskarbić sobie moją sympatię. Niektóre z nich, to zwykłe szare myszki, które, nie oszukujmy się, nie wyjdą nigdy z cienia, mimo, że o tym marzą. Są jednak nikłe nadzieje, ze jakiś procent z nich posiada potencjał do robienia skandalu i moje czujne oko je przyuważy. Oczywiście potrzeba długotrwałej pracy, żeby zdobyć uznanie w oczach innych ( na moje raczej nie macie szans) i dołączyć do elity.
Muszę przyznać, że ostatnio zrobiło się ciekawie. Co prawda trójkąty dawno wyszły z mody i stosują je już tylko pisarze tandetnych romansideł z cyklu harlequin, aby podtrzymać dramatyczną atmosferę w sferze uczuciowej swoich zacnych bohaterów. Schemat zawsze jest ten sam: on, ona i ten drugi. Layli najwyraźniej jednak to nie przeszkadza. Zazwyczaj widywano ją często z tym reżyserem amatorem Calebem, czyżby teraz wymieniła go na Maxa? Doszły do mnie słuchy, że spędzili wyjątkowo udany wieczór w klubie, a zwłaszcza w toalecie, gdzie się po prostu pieprzyli. Fascynujące. Następne spotkanie L i M kończy się również w klubie, ale nie na owocnym spędzaniu czasu jak poprzednio, ponieważ do akcji wkracza pan C. ( czyżbyś był zazdrosny misiu?) i kończy się to domniemaną bójką M i C. Po długiej rozmowie C przeprasza L, ta jednak uchodzi z M. Urocze.
Nie wiem, co takiego mają w sobie toalety klubowe, ale najwyraźniej Bailey i Nicolas, postanowili iść w ślady L i M. Sielankę jednak zakłócił Nathan. Pierwszy z panów wszczyna bójkę, przy pomocy prawego sierpowego, za co N. nie pozostaje dłużny. Zniesmaczony Nicolas wychodzi, zawiedziony, bo najwyraźniej nici z zaliczenia B. ( kochanie nie przejmuj się, pewnie masz mój numer). W tym czasie B. i N. prowadzą jakże interesującą rozmowę w stylu: „ – Jesteś pewien, że mam wyjść? - Leć za nim jeśli chcesz! – Na pewno? – Teraz wszystko zależy od ciebie” Tak, tak, Wy też zasnęliście w tym momencie? Potem oboje wychodzą, nie razem, lecz osobno, przy czym krążą pogłoski, że B. tę noc spędziła w towarzystwie tego pryszczatego barmana, słyszałam gdzieś o infolinii dla desperatów moja droga!
Ilvie i Mathieu ten wieczór spędzili razem, co chyba niespecjalnie nas dziwi, bowiem na kilometr widać jej maślane oczy, na jego widok. Siedzieli gdzieś razem, najwyraźniej dobrze się bawiąc w swoim towarzystwie. Padły jakieś deklaracje miłości, ślubu, nawet coś o morderstwie i wydziedziczeniu, a potem dzielny M. wyniósł swoją księżniczkę I. z klubu i słuch on nich zaginął, tak więc możemy tylko się domyślać, co i gdzie robili.
Esme w klubie spędza czas na rozmowie z Verą, ale w końcu wybawia ją Ethan, dostarczając miłej porcji rozrywki i pewnie w końcu wylądowali ze sobą w łóżku. E po co było się zarzekać, że tak go nienawidzisz?
Reszta z was jest nudna jak flaki z olejem, tak więc ruszcie swoje tyłki i nie bierzcie przykładu z naszego prawiczka Andy'ego, który swój wolny czas spędza na rozmowach z Bogiem. Pewnie jego koleżanka dziewica, ta na B. mu pomaga.
Miejmy nadzieje, że dopiero się rozkręcacie.

I`ve elvárás , amit amíg gondos átolvasás!
xoxo
Öné áruló
Powrót do góry Go down
bailey
piotruś pan
bailey


Liczba postów : 108
Join date : 24/01/2009

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyWto Sty 27, 2009 3:02 pm

bailey pewnie stwierdziła że ucieka z miasta, nawet nie pamięta żeby nathanem rozmawiała, ;o
Powrót do góry Go down
layla
banan
layla


Liczba postów : 182
Join date : 24/01/2009

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyWto Sty 27, 2009 3:06 pm

stwierdziła,że jeśli caleb to przeczyta nie odezwie się do niej do końca świata i 777669 dni dłużej ;c aha i zmartwiła się o bejli, bo przez tego pryszczatego mogła nabawić się jakiejś choroby wenerycznej!
Powrót do góry Go down
max
gosia andrzejewicz
max


Liczba postów : 379
Join date : 25/01/2009
Age : 33

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyWto Sty 27, 2009 3:28 pm

przeczytał pewnie wszystko.
Powrót do góry Go down
nicolas
harpagan
nicolas


Liczba postów : 343
Join date : 24/01/2009

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyWto Sty 27, 2009 7:38 pm

przeczytawszy od razu postanowił wykręcić numer do owej i umówić się na spotkanie!
Powrót do góry Go down
vera
miś uszatek
vera


Liczba postów : 291
Join date : 25/01/2009

#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę EmptyCzw Sty 29, 2009 11:16 pm

nudno i tak i tak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#1 rzutem na taśmę Empty
PisanieTemat: Re: #1 rzutem na taśmę   #1 rzutem na taśmę Empty

Powrót do góry Go down
 
#1 rzutem na taśmę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
but forever is too good to be true. :: Sieciowo :: csevegés.hu-
Skocz do: